Zväčšenie penisu – ako dosiahnuť väčší penis?

Spôsoby zväčšenia penisu

Zväčšenie penisu – ide o súbor techník zameraných na zväčšenie obvodu, veľkosti alebo erektilnej rigidity penisu.

Škála je naozaj pestrá a zahŕňa manuálne cvičenia, rôzne zariadenia slúžiace na natiahnutie penisu, chirurgické zákroky s pozitívnymi aj negatívnymi skúsenosťami po celom svete. Zatiaľ čo niektoré techniky sú známe ako podvodné, iné zaznamenávajú úspech. Často sa stáva, že pri propagovaní falošných produktov je rozdiel medzi dočasným a trvalým zväčšením penisu zámerne zahmlený.

Chirurgický zákrok na zväčšenie penisu

Zväčšenie penisu sa dá riešiť chirurgicky. Táto možnosť však so sebou nesie isté riziká, o ktorých keby muži vedeli, určite o by takejto možnosti ani len neuvažovali.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Vimax cena

Rôzne techniky cvičenia

Existujú rôzne techniky cvičenia určené pre mužov na dosiahnutie väčšieho penisu. Vo všeobecnosti sem patrí technika naťahovania, predlžovania penisu za pomoci malých závaží alebo zvýšenia prietoku krvi a/alebo krvného tlaku v penise. Výrazne sa prelínajú techniky zamerané na zväčšenie penisu a techniky zamerané na dosiahnutie reverznej impotencie, predĺženej erekcie alebo orgazmu.

Pumpa na penis

Pumpa má tvar valca, ktorý sa nasúva na penis. Pumpa je buď manuálna alebo vybavená motorčekom. Funguje na princípe vytvorenia vákua okolo penisu a tým dochádza k jeho prekrveniu. Na trhu existuje mnoho druhov týchto púmp. Ako stúpa vákuum, stúpa aj tlak v cievach penisu, takže buďte opatrní, pretože príliš veľký tlak môže cievy poškodiť. Odporúča sa tieto pumpy používať len dočasne, na prekonanie symptómov impotencie, nie však na jej liečenie. Pumpy sú účinným prostriedkom aj vtedy, keď nervové alebo vaskulárne poškodenie zabraňuje dosiahnuť prirodzenú erekciu. Neodporúča sa však používať pumpu po dobu napríklad niekoľkých hodín,  lebo to môže mať negatívny dopad.     Pumpa na penis

Bola uskutočnená aj štúdia na zistenie efektívnosti týchto púmp. Štúdie sa zúčastnilo 37 mužov s dĺžkou penisu menšou ako 10 cm. Žiadna výrazná zmena v dĺžke ich penisu nenastala a to aj napriek tomu, že pumpu používali šesť mesiacov. Účinnosť bola len 10%, ale spokojnosť pacientov až 30%, z čoho vyplýva, že používanie pumpy nie je síce efektívnou metódou na dosiahnutie väčšieho penisu, pre niektorých mužov však predstavuje vnútorné uspokojenie.

Používanie púmp sa však rozhodne osvedčilo u mužov trpiacich Peyronieho chorobou, ktorá spôsobuje neobvyklé zmenšenie a stočenie penisu. Výskum vedený urologickým oddelením v Londýne preukázal, že u 31 ročného pacienta došlo vďaka používaniu pumpy k výrazne pozitívnym zmenám, čo sa týka dĺžky penisu, uhlu zakrivenia a bolesti po 12 týždňoch používania pumpy. V tejto štúdii muži s Peyronieho chorobou absolvovali desaťminútovú pumpovú kúru denne počas dvanástich týždňov. Mužom, konkrétne 1/3 zúčastnených, sa penis priemerne predĺžil o 0,5 cm.

Technika sťahovania

Ide o dosť riskantnú a nebezpečnú techniku. Cieľom je zväčšiť veľkosť penisu pomocou sťahovania, používa sa napríklad šnúrka od topánok, kábel alebo krúžok na penis, aby sa zabránilo odtoku krvi z tohto orgánu. Funguje to tak, že pri koreni penis stiahnete a začnete masturbovať. Obzvlášť nebezpečné je použitie kovového krúžku, pretože nahromadenie krvi v penise môže spôsobiť, že krúžok nebudete môcť dať dole bez pomoci lekára. Okrem toho vám môže krúžok spôsobiť vážne poškodenie penisu.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Na získanie lepšej erekcie a zväčšenie penisu doporučujeme produkt VigRX Plus. Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Jelqing

Jelqing je cvičenie určené pre mužov na dosiahnutie prirodzeného zväčšenia penisu. Funguje na princípe zvýšenia krvného tlaku a obehu. Vykonáva sa tak, že opakovane pohybujete penisom za súčasného stláčania penisu. Táto technika údajne pochádza od Arabov. Mnohí muži tvrdia, že táto technika naozaj funguje. Vedecky to však dokázané nebolo.

Technika naťahovania (trakcie)

Ide o nechirurgickú metódu na predĺženie penisu s použitím nástrojov, ktoré penis ťahajú. V roku  2013 sa väčšina výskumov snažila zistiť, či naťahovanie penisu má vplyv na zakrivenie a zmenšovanie sa penisu ako následku Peyronieho choroby, hoci už existovali nejaký poznatky ohľadom vplyvu tejto techniky na mužov s malým penisom.

Trakčná metóda vychádza z pozorovania, že ak je niečo pod neustálym tlakom alebo napätím, nakoniec to vyústi do znásobenia počtu buniek. Výsledkom je rozšírenie tkaniva, ktoré sa neustále množí. Mnohé formy modifikácie tela využívajú tento princíp. Buďte však opatrní, lebo naťahovaním si môžete tkanivá aj poškodiť.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax Pills zľava

Spoločnosť a kultúra

Vo Vietname muži riešili problém malého penisu tým, že si do neho vstrekli silikón. Toto však určite neskúšajte, lebo si spôsobíte komplikácie v podobe infekcie, nekrózy, tumorov, prípadne deformity, stratíte schopnosť mať pohlavný styk…

ako dosiahnuť väčší penis

My odporúčame: čisto prírodné tabletky na zväčšenie penisu

Ultra Potencia – tabletky pre mužov zaručujúce zväčšenie penisu. Ide o prírodný produkt, takže nezaťažuje váš organizmus a nemá ani vedľajšie účinky. Tabletky zlepšia váš sexuálny život, pretože majú priaznivý vplyv na erekciu, zabraňujú predčasnej ejakulácii a celkovo posilnia váš organizmus a zdravie. Užíva sa 1 tableta za 4 dni. Balenie obsahuje 8 tabliet. Cena je vyššia.

Vimax Pills – doplnok výživy určený pre mužov na dosiahnutie väčšieho penisu. Vhodný ak trpíte zníženou sexuálnou túžbou, nízkym sebavedomím, nie práve ideálnou veľkosťou vášho penisu, predčasnou ejakuláciou a slabou výdržou v posteli. Tento doplnok vo forme tabletiek vás rozhodne dostane do formy. Prvé výsledky môžete vidieť už po 1 – 4 týždňoch. Výhodou je nižšia cena.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Ultra Potencia recenzie


RECENZIE DOKTOROV
– Najlepšie prípravky na zväčšenie penisu

Čo odporúčajú odborníci?

  • luxusný prípravok Ultra Potencia – elita medzi doplnkami, je najrýchlejší. Dokáže zväčšiť penis, expresne rýchlo zvyšuje testosterón a libido, podporuje zdravú erekciu.
  • zlatý prípravok menom Vimax Pills – hovoríme o tom najlepšom na trhu. Jeho užívaním dosiahnete dlhodobé zmeny v sexuálnom živote – zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu. Prípravok zväčšuje penis a odstraňuje predčasnú ejakuláciu.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcie

Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power
Ako vybrať produkty: Doporučujeme Nové zloženie, viac balení pre dlhodobé užívanie so zľavou, oficiálneho predajcu Afrodi.sk
Ďalšie afrodiziaká: Na oficiálnej stránke afrodi.sk
Kde kúpiť Viagru pre ženy? Prírodnú Viagru pre ženy Clitorin ako aj ďalšie produkty pre ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednať na afrodi.sk

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.sk.

Podobné príspevky

Leave a Reply