Výživové doplnky, lubrikačné gély a prírodné tabletky po menopauze

Najlepšie prípravky po menopauze

Menopauza je neľahkým obdobím. Strasti, ktoré prináša, sa dajú účinne vyriešiť za pomoci prírodných výživových doplnkov či lubrikačných gélov. V tomto článku Vám prinášame prehľad tých najlepších možností, aké si viete jednoducho zakúpiť v každej lekárni.

Aké zmeny prináša menopauza?

Menopauza Vám prináša do života mnoho zmien, to pre Vás pravdepodobne nie je novinka, určite ste o tom už čítali. Vedeli ste však, že menopauza ovplyvňuje nielen Vás, ale aj Vaše okolie (prostredníctvom Vašich reakcií)? Zhrnuli sme všetky najčastejšie zmeny po menopauze a vo všeobecnosti možno povedať, že ide o zmeny:

Fyzické – tieto zmeny spozorujete sama na sebe. Prvou veľkou zmenou, ktorá je zároveň signálom menopauzy je posledná menštruácia.  Po poslednej menštruácii sa vytvára menej estrogénu a to spôsobuje ďalšiu fyzickú zmenu – typické ženské rozloženie tuku v oblasti stehien a bokov a Vaša postava môže nadobudnúť až symetrický tvar, aký ste mali pred pubertou. S menopauzou prichádza aj vyššia tvorba vrások, pretože koža pomaly stráca svoju elasticitu. Ženy po menopauze sa pomerne často stretávajú aj so suchosťou v pošve. Častým sprievodným príznakom menopauzy je aj vyššia únava – môžete mať pocit, že na niektoré aktivity nemáte silu. Často je to práve sexuálna energia, jej pokles sa odráža v kratšom sexuálnom styku.

Fyziologické –  Strata menštruácie je podmienená fyziologicky – hormónom estrogénom. Po poslednej menštruácii estrogén stráca veľkú časť svojho zmyslu (pred menopauzou zabezpečoval plodnosť ženy) a vytvára sa v menších hodnotách. Už nie je potrebný pre vaječníky – pre tvorbu vajíčok, pre dostatočné prekrvenie maternice… Zmena hladiny estrogénu má priamy dopad aj na oné orgány – je priamym spúšťačom väčšiny fyzických zmien. Inak povedané, ak by ste mali viacej estrogénu, spomalili by ste postup  fyzických zmien = tvorbu vrások, zmenu rozloženia tuku na tele, pevnosť pŕs…

Psychické – tieto nemusíte postrehnúť sama, ale môže si ich všimnúť Vaše okolie. Menopauza ovplyvňuje Vašu psychickú pohodu a to sa môže prejaviť ako mierna úzkosť, náladovosť, vyššia podráždenosť na okolie, plačlivosť, nižšia chuť na sex (pokles libida) alebo menšia „depka“. Je to spôsobené tým, že toto obdobie je pre Vás nové a ľudia sa odjakživa nových vecí boja. Po čase sa tieto nálady viac-menej stabilizujú. S chuťou na sex je to trochu inak – pretože aj tú ovplyvňuje estrogén. Ak chcete opäť nájsť chuť na sex, je potrebné stimulovať tvorbu estrogénu napr. výživovými doplnkami .

Prírodné tabletky po menopauze

Prečo by ste mali zvoliť práve výživové doplnky?

Naša protiotázka je: A prečo nie? Tu sú naše argumenty, prečo by ste si mali zvoliť práve výživové doplnky.

Výživové doplnky:

  • sú prírodné – výživové doplnky sú známe hlavne svojim účinným prírodným zložením. Ak hovoríme konkrétne o výživových doplnkoch pre ženy po menopauze, tie obsahujú prevažne bylinné látky označované aj ako prírodné afrodiziaká. Poznali ich už naši predkovia, lenže oni ich nikdy neskúsili skombinovať. Vedci to spravili a efekt prírodných látok sa podľa očakávaní znásobil a vytvoril cenný liečivý účinok.
  • sú výborná investícia do zdravia – kombinácia účinných prírodných afrodiziak s bylinnými extraktmi, ktoré obsahujú dôležité vitamíny pre ženy po menopauze prinesie výhody celému organizmu. Kým afrodiziaká pôsobia len na pohlavnú sústavu, vitamíny pôsobia na celé telo – kosti, svaly, orgány… S užívaním výživových doplnkov sa nespájajú žiadne vedľajšie účinky alebo zdravotné komplikácie – pretože ich nemá čo vyvolať. Lieky sú ťažké pre pečeň a viac-menej škodia pečeni, no degradujúco pomaly pôsobia aj na iné orgány. Výživové doplnky majú na telo len ozdravné účinky.
  • vyhovujú potrebám každej dámy – Máte rada vitamíny vo forme tabletiek? Alebo radšej nenápadný malý krém vhodný do každej kabelky? Jednoducho, sú navrhnuté pre potreby každej dámy.
  • sú dostupné naozaj každému – môže si ich kúpiť ktokoľvek a kdekoľvek
  • pre ich kúpu nepotrebujete recept – výživové doplnky sú voľne dostupný produkt a predávajú sa voľne ako vitamíny a vybrané lieky
  • môžete si ich kúpiť kdekoľvek – najčastejšie sa predávajú v lekárni, no ak sú práve vypredané, môžete si ich objednať aj na internete (vďaka tomu, že na ne nepotrebujete recept)
AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 6 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku prírodného produktu Clitorin. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

No, vyznieva to, že výživové doplnky sú dokonalé. Je tu ešte jedna vec – pre niekoho by to mohla byť prekážka, pre niekoho nie. Nakoľko sú voľne dostupné, neprepláca ich poisťovňa a kupujete si ich v plnej cene. Nie sú to vysoké sumy, ide o pár desiatok eur.

Možno si poviete, to je strašné vyhodiť toľké peniaze za tabletky, ale skúste sa na to pozrieť inak – uvedomujete si, že máte šťastie? Táto možnosť – kúpiť si zdravie – bola v minulosti nevyčísliteľná. Ktorýkoľvek panovník by neváhal z kráľovskej pokladnice zaplatiť plnými vrecami zlatých mincí za hocijakú medicínu. V porovnaní s minulosťou, Vy máte túto možnosť cenovo dostupnú a medicínsky účinnú. Poďme však naspäť do súčasnosti.

Menopauza zmeny

Aké výživové doplnky existujú pre ženy po menopauze?

Zmeny, ktorými si nejedna žena prechádza po menopauze sú náročné po fyzickej aj psychickej stránke. Veríme, že si zaslúžite len to najlepšie a preto Vám predstavíme len tie najlepšie prírodné výživové doplnky. Tabletky Clitorin a krém Vigorelle sú dva najlepšie produkty na trhu.

Clitorin

Prvou možnosťou, ktorú Vám dávame do pozornosti sú tabletky Clitorin. Je určený pre ženy po menopauze, no kúpiť si ho môžu aj mladé ženy. Hlavný účinok Clitorinu je zvýšenie chuti na sex. Túto úlohu zvláda dokonale, o čom svedčí  lichotivá prezývka Clitorinu medzi ženami na diskusných fórach – „ženská Viagra“ .

Zvýšenie chuti na sex je pre ženy po menopauze dôležité, no tým účinky Clitorinu nekončia. Okrem chuti na sex zvyšuje aj sexuálnu výdrž v posteli a dodá sexuálnu energiu. S novo nadobudnutým vyšším libidom Vás nespozná partner, ani vy sama. Ďalší z mnohých účinkov Clitorinu je, že Vám po užívaní  stúpne sexuálna príťažlivosť. Pod vplyvom týchto zmien sa stane, že za pár dní budete v absolútnej psychickej pohode. Účinky Clitorinu pôsobia komplexne – na Vaše telo i ducha.

 Výživové doplnky pre ženy po menopauze

Vigorelle

Druhá možnosť, ktorú si Vám dovolíme predstaviť, je krém Vigorelle. Prírodné zvlhčenie vagíny zlepší Vaše sexuálne zážitky. S oveľa rýchlejším nástupom vzrušenia a silnejšou stimuláciou počas celého milovania si Vigorelle zamilujete.

Unikátnosť tohto výživového doplnku spočíva práve v tom, že je to krém / lubrikačný gél. U tabletky musíte počkať, kým prejde celým tráviacim systémom a uvoľní účinné látky. U krému máte istotu, že keď ho aplikujete, pôsobí okamžite. Užívanie krému je len na Vás – ideálne je však tesne pred pohlavným stykom, resp. počas pohlavného styku a môžete si byť istá, že výsledok sa dostaví okamžite. Lubrikačný gél Vigorelle má jemnú mätovú vôňu, ktorá spríjemní celé Vaše milovanie.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie riešenie problémov po menopauze je tento prípravok

Áno, aj krém má svoje výhody, no my sa prikláňame skôr k tabletkám Clitorin. Krém je taká vec, že sa nie vždy dá použiť v prípade potreby, zatiaľ čo tabletky sú jednoducho tabletky – a viete ich užiť aj napr. v autobuse. S Clitorinom minimalizujete problémy, ktoré súvisia s menopauzou – ako je napr. suchosť pošvy, časté zmeny nálad. Zároveň Vám prinesie dlhodobé zlepšenie v sexuálnom živote – lepšie a kvalitnejšie orgazmy, vyššiu chuť na sex a tak podobne.  Odporúčame ho, pretože je to najlepší a najsilnejší prípravok, aký si môžete kúpiť u nás.

 

Leave a Reply