Sú Kegelove cviky vhodné pre ženy alebo pre mužov?

Kegelove cviky

Pre koho sú vhodné? Sú vhodné pre ženy alebo pre mužov? Alebo pre obe pohlavia?

Vznik:

Kegelove cviky vznikli v 19. storočí. Tieto cviky sú veľmi užitočné na zlepšenie svojej sexuality. Arnol Kegel ako prvý publikoval svoje myšlienky a odhalil cvičenia na spevnenie panvového dna. Kegel bol gynekológ.

Na čo vlastne sú?

Tieto cviky sa v dnešnej dobe používajú aj proti ochabnutiu svalov panvového dna. Kegelove cviky posilňujú močovú rúru močový mechúr, konečník a maternicu.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kúpiť Vimax Pills

Len ženám?

Tieto cviky boli pôvodne určené len ženám, ktoré trpeli zníženou kontrolou močového mechúra. Táto znížená kontrola močového mechúra sa u väčšiny žien objavila po pôrode.

Tieto perfektné cviky na spevnenie panvového dna pozostávajú zo štyroch častí. Medzi tieto časti patrí vizualizácia, relaxácia, izolácia a posilňovanie. Všetky tieto aspekty sa spájajú do jedného cviku.

Kegelove cviky pre ženy

Prečo mám cvičiť Kegelove cviky?

Tieto cviky sú vysoko prospešné pre pevnosť panvového dna, tieto cviky pomáhajú aj znížiť riziko fekálnej inkontinencie, pomáhajú aj k zlepšeniu prekrvenia vo vaginálnej a rektálnej oblasti. Avšak nemôžeme zabudnúť ani na to, že urýchľujú hojenie hrádze po nastrihnutí počas pôrodu. Jedným z najzávažnejších dôvodov prečo pokračovať s týmito cvikmi aj po pôrode je to že pomáhajú pri regenerácii celého pohlavného orgánu po pôrode ale aj napomáhajú pri kontrole močového mechúra, pomáhajú spevňovať naďalej panvové dno.  Nezabúdajme však ani na to, že tieto cviky spevňujú aj pošvové svaly. Ak sú vaše svaly dostatočne pevné zlepšujú váš sexuálny život na neodolateľný.  Pravdaže musíme si uvedomiť, že po pôrode slúžia na nápravu všetkých aj tých najmenších anatomických odchýlok, ktoré sa nachádzajú v dolných partiách ženy.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

Ako začať cvičiť?

Vymočte sa

Stiahnite svaly, tak ako by ste chceli zadržať moč

Ak neviete či sú tie správne, tak sa snažte sústrediť mali by ste pocítiť akoby sa svaly posúvali na hor.

Ešte stále neviete, či to robíte správne? Choďte si umyť ruky, vyberte si jeden z prstov a ľahnite si na chrbát, vložte si tento prst do pošvy a snažte sa čo najviac stiahnuť svaly, ak budete správne sťahovať svaly budete cítiť tlak okolo tohto prsta.

Pri tomto cviku nesmiete sťahovať iné svaly ako svaly panvového dna pretože potom je tento cvik neefektívny

Svaly panvového dna

 • Tento cvik môže byť zo začiatku pre Vás veľmi ťažký, ale nebojte sa časom a skúšaním prídete na tú správnu techniku a už si nebudete vedieť predstaviť chvíľky bez tohto cviku. Nezabudnite sa presvedčiť o tom aby ste necvičili aj s brušnými svalmi alebo zabudnite aj na sťahovanie zadku. Nezabudnite na správne dýchanie.
 • Neviete nájsť to správne svalstvo ktoré používať na tento perfektný cvik, nebojte sa pomaličky, ale isto príde ten moment, keď sa Vám to podarí len netreba strácať nádej
 • Ak už nájdete to správne svalstvo ide to primerane celkom rýchlo pretože pri týchto cvikoch používame len toto svalstvo.
  • sťahujeme toto svalstvo čo najpevnejšie
  • Opakujeme tento cvik desaťkrát
  • pri každom stiahnutí vydržíme približne šesť až osem sekúnd
  • cviky opakujeme trikrát denne najlepšie ráno, na obed a večer
  • nezabúdajte na správne dýchanie pretože bez neho to nejde
 • Na záver cviku je ideálne ešte rýchlo párkrát zovrieť svalstvo.

Musíme poznamenať:

Mali by sme si uvedomiť , že tieto cviky nie sú náročné na život človeka, pretože tieto cviky môžeme robiť pri večery, pri raňajkách na obede alebo pri tom ako sedíme za počítačom, pri šoférovaní. Z tohto vyplýva, že môžeme to robiť hocikde, aj na divadelnom predstavení, pretože to na nás nie je vidieť. Pri tomto cvičení môžete sledovať televízor, sedieť len tak v obývačke a rozprávať sa s rodinou, po určitom čase keď budete tieto cviky cvičiť si už ani nebudete všímať, že tieto cviky cvičíte a nevšimnú si to ani vaši blízky.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Vimax Pills recenzie

Toto cvičenie nie je prekážkou vášho každodenného života, pretože vo vašom živote sa nič nezmení, môžete ísť aj na pracovné rokovanie, či večeru s obchodným partnerom presne v tom čase keď máte cvičiť, nie je to žiaden problém. Nikto si to ani nevšimne a vy nadobudnete správne spevnenie panvového dna nezabúdajte však cvičiť tento cvik a postupne sa stane vašou súčasťou. Ak vydržíte a budete trpezlivý vaše telo sa vám odvďačí, prvé výsledky uvidíte už po pár týždňoch približne po mesiaci pravidelného cvičenia. Avšak neprestaňte s týmto cvičením, aby ste si udržiavali pevné svaly panvového dna a aby nedošlo k oslabeniu.

Sú Kegelove cviky vhodné pre ženy alebo pre mužov?

Ako sme už spomínali zo začiatku boli tieto cviky určené len pre ženy ale dnes sú určené aj pre mužov.  PREČO???

Kegelove cviky pre mužov účinkyPretože zistilo sa, že tieto cviky nie len pri ženách ale aj pri mužoch vyzdvihujú a zlepšujú sexuálnu stránku. Pri ženách sa tieto cviky ukazujú ako schopnosť dosiahnuť rýchlejšie vzrušenie a silnejší a dlhotrvajúci orgazmus. U mužov posilňuje erekciu, jej priebeh, a posilňuje a spevňuje erekciu. Tieto cviky sú vhodné skoro pre každého, sú vhodné pre ľudí, ktorý majú chuť so svojím životom niečo robiť ale chcú mať aj lepší sexuálny život.

Môžu ho cvičiť ženy po menopauze, ľudia, ktorí majú sedavé zamestnanie, ženy po pôrode, pre ženy a mužov ktorý chcú mať lepší sex a orgazmus, je určený pre ženy, ktorým bola odobratá maternica, ľuďom ktorý trpia bolesťami chrbta ale tieto cviky sú vhodné aj pre mužov ktorý trpia problémami s prostatou alebo aj pre tých ktorých ejakulácia je veľmi rýchla a majú slabú erekciu.

Z tohto nám vyplýva, že sú vhodné skoro pre každého, kto chce.

Na záver Vám chcem popriať cviky plné zábavy a hlavne aby ste došli k prvým želaným účinkom veľmi rýchlo.  Nezabúdajte cvičiť pravidelne, sú dobré na pevnosť panvy a aj celkovému sexuálnemu styku, pretože to pravé vyvrcholenie Vás čaká po týchto cvikoch.

 Recenzie lekárov: Najlepšie prípravky pri zdravotných problémoch

Ak máte záujem doplniť Kegelové cviky aj dodatočne – užívaním správnych minerálov a vitamínov – a zlepšiť tak svoje zdravie, odporúčame Vám tieto produkty.

PRE MUŽOV: Ultra Potencia – luxusný doplnok výživy s luxusným účinkom na rýchle zvýšenie testosterónu, zlepšenie erekcie a zvýšenie libida. Má kvalitnejšie ingrediencie, ktoré sú zodpovedné za výslednú vyššiu cenu.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Ultra Potencia. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

PRE MUŽOV: Vimax Pills – najlepšie tabletky, aké môžete kúpiť na trhu s voľne dostupnými prípravkami. Je pomocou pre celú mužskú sústavu – pôsobí na prostatu, na dlhodobé zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu, zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu, odstránenie predčasnej ejakulácie. Má priaznivú cenu a ak je Vaše rozhodovanie založené predovšetkým na cene, je Vimax Pills horúci kandidát na vašu kúpu.
PRE ŽENY: Nezabudli sme ani na nežné pohlavie. Pre vás, milé dámy, odporúčame prípravok Clitorin – je považovaný za najsilnejší výživový doplnok pre ženy a svojou kvalitou ovplyvňuje celé lono ženy. Primárne sa predáva ako najlepší doplnok na dlhodobé zvýšenie vzrušenia, na lepší orgazmus či zlepšenie sexuálneho života (taktiež ho môžete poznať aj pod názvom ženská Viagra). Priaznivo však ovplyvňuje aj močovú sústavu a preto budete pociťovať menej nutkania na močenie. Kde objednať Clitorin 

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcie

Doporučené užívanie tabletiek:
Vimax Pills – dlhodobé
Ejacontrol – krátkodobé aj dlhodobé
VigRX Plus – krátkodobé aj dlhodobé

Cena a recenzie (oficiálny predajca) doktorov, odborníkov:
Vimax Pills – vyššia cena, najlepšie hodnotenie, najlepší pomer cena a výkon podľa zákazníkov
Ejacontrol – nízka cena, veľmi dobré hodnotenie
VigRX Plus – vysoká cena, vynikajúce hodnotenie

Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power
Ako vybrať produkty: Doporučujeme Nové zloženie, viac balení pre dlhodobé užívanie so zľavou, oficiálneho predajcu Vigrx.cz
Ďalšie afrodiziaká: Na oficiálnej stránke vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde kúpiť Viagru pre ženy? Prírodnú Viagru pre ženy Clitorin ako aj ďalšie produkty pre ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednať na afrodi.sk

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. 

Rate this post

Podobné príspevky

Leave a Reply