Sex po menopauze – ako vybrať vhodné tabletky?

Sex po menopauze

Mladšie ročníky si predstavujú, že sex po menopauze je jednoducho tabu. Nemožno sa im čudovať, média obraz sexuality v období „druhej puberty“ značne skreslili svojim mlčaním. Sex po menopauze nie je ani zďaleka tabu. Koluje síce o ňom medzi verejnosťou množstvo fám, ale my sa na ne teraz pozrieme.

1. veľká fáma

Prvou veľkou fámou je predstava, že pre ženu po prechode už sex jednoducho nie je. Prestáva vlhnúť v intímnych partiách prirodzeným spôsobom a tak jej sexuálne hry spôsobujú často skôr utrpenie než radosť. V niektorých prípadoch môže mať žena až pocit, že úplne odspodu „vyschla“ a v dôsledku zažívaných nepríjemností pri sexuálnom styku sa mu snaží vyhýbať. Prípadne, ak má žena obavu z partnerovej prípadnej nevery v dôsledku sexuálneho neuspokojenia, tak zatína zuby, premáha sa pri pohlavnom styku a milovanie ju nijako neuspokojuje.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

Nemusí to ale v žiadnom prípade takto byť. Je síce pravdou, že prirodzený hlien – pošvový sekrét, ktorý zvlhčuje pošvu ženy a je pri sexe dôležitý, sa po menopauze u žien naozaj postupne vytráca,  ale to vonkoncom neznamená, že by mala žena na spoločné intímne chvíle so svojim milujúcim partnerom zabudnúť. Pohlavný styk sa opäť môže stať pre ňu príjemným a môže prežiť nezabudnuteľné chvíle.

Sexuálny život je v súčasnosti dôležitou zložkou partnerského vzťahu. Vyriešením problémov v intímnej oblasti často „zázračne“ nastane harmónia aj v partnerskom vzťahu. Kvalitný intímny život partnerov zbližuje, prináša im uspokojenie v psychickej aj v sexuálnej oblasti. Je preto pochopiteľné, že po ňom túžia a neplánujú sa ho vzdať ani neskôr, v pokročilejšom veku, kedy „to už nie je také ako v mladosti“, no môže to každopádne byť dobré, až vynikajúce. Ak sú obaja partneri navzájom ohľaduplní a je pre nich radosťou vzájomná blízkosť, sexuálny život môžu spoločnými silami spraviť úžasným.

Vhodné tabletky po menopauze
2. veľká fáma

Druhou veľkou fámou je predstava, že pre sexuálne vzrušenie ženy a znovuobnovu jej zvlhnutia,  potrebného pre znovuprebudenie sexuálneho života partnerov a rozohriatie hĺbky ich vášní je potrebná len prirodzená cesta s pomocou vonkajšieho podnetu – podnecovanie fantázie či už sledovaním nejakého ľahkého erotického filmu, alebo prípadne dlhou, dlhou predohrou. Áno, iste, v niektorých prípadoch i tieto spôsoby partnerom v sexuálnom styku pomôžu, pretože sa žena dostatočne vzruší,  avšak nie vždy to tak je a pozitívny účinok týchto spôsobov zaistenia zvlhnutia pošvovej oblasti u ženy je čoraz slabší. Je preto potrebné uvažovať o spôsobe, ktorý by bol stále poruke, bol stále rovnako efektívny a dlhodobo účinný.

Práve pre takéto situácie máme pre ženy a ich partnerov jednoduché riešenie. Problémy s nedostatočným zvlhnutím pošvy u ženy pomôžu riešiť prípravky, ktoré poskytujú vlhkosť poštve ženy pri sexuálnom styku formou podpornou. Tieto prípravky je možné zakúpiť v lekárňach alebo na internete. Ich úlohou je zvýšiť vlhkosť pošvy, jej klzkosť, aby sa sexuálny styk ženy s jej partnerom uľahčil a tiež aj spríjemnil pre ženu. Na druhej strane zvyšujú i ochranu sexuálneho zdravia ženy, pretože umožňujú zabrániť u ženy vzniku rôznych drobných poranení, trhliniek na pošvovej sliznici pri pohlavnom styku.

AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 8 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku lubrikačného gélu Vigorelle. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

3. veľká fáma

Tretia veľká fáma je, že v tejto oblasti existuje jediný prípravok. Nie, nie je to tak, existuje ich viacero. Pravdaže nie každý z nich účinkuje u žien rovnako kvalitne a rovnako efektívne. Závisí to od viacerých okolností. Aké sú teda možnosti výberu?

Na výber máte z dvoch základných možnosti:

Tabletky na predpis

Poznáte to, lieky na predpis človek dostane v lekárni, len keď má predpis. Aby človek dostal predpis, musí najskôr navštíviť lekára, ktorý zváži, či sú jeho problémy natoľko závažné, že potrebujú liečbu.

Lieky na predpis sú nepochybne veľmi účinné, on netreba zabúdať ani na to, že ich zloženie sa často skladá z rôznych chemických zlúčenín a preto nemusia sadnúť každému/ resp. niektorí ľudia ich nemôžu užívať kvôli kontraindikáciám.

Ako vybrať vhodné tabletky

Voľne dostupné alternatívy

Voľne dostupné alternatívy by mohli zahŕňať všetko možné, od babských receptov, ktoré nájdete na internete až po kúzelné kamienky.

My sme pre Vás odfiltrovali všetky voľné placebá a zamerali sme sa len na dostupné, overené a účinné možnosti. Sú to výživové doplnky. Výživové doplnky sa predávajú, podobne ako lieky na predpis, v lekárni, no nepotrebujete na ne predpis. Dokonca, ak by ste chceli, nájdete ich aj na internete – v internetových lekárňach.

Mnoho ľudí si svoje zdravie starostlivo stráži a udržiava sa v najlepšej forme. S výživovými doplnkami svoje zdravie rozhodne nepodkopete – sú 100% prírodné a preto je ich užívanie pre telo bezpečné a prospešné, nemusíte sa báť vedľajších účinkov. Prírodné ingrediencie sú komplexom prírodných afrodiziák a bylinných výťažkov a preto ich môže užívať každá žena.

K najvýkonnejším výživovým doplnkom na trhu patria výživové doplnky ClitorinVigorelle.

ClitorinVýživový doplnok Clitorin sa predáva vo forme tabletiek. Považuje sa za revolučný v oblasti zvýšenia libida ženy. Clitorin prináša ženám doteraz nepoznanú úroveň rozkoše. Vzrušenie prichádza s Clitorinom omnoho rýchlejšie.  Nový rozmer sexuálnej rozkoše sa prejaví vo vyššom počte orgazmov

Clitorin pomáha, aj keď netúžite po lepšom sexuálnom živote, ale po niečom úplne inom – po dieťati. Ak potrebujete zvýšiť Vašu plodnosť, aj s tým Vám pomôže Clitorin. Lepšie prekrvenie ženských pohlavných orgánov zabezpečuje väčšiu pružnosť maternice a bohatosť bunkovej steny. Získaná sila v sexuálnej oblasti Vášho života posilní aj Vašu psychickú pohodu a stabilitu.

Ako vidíte, Clitorin ovplyvňuje naozaj každú dôležitú oblasť ženskej sexuality a preto nebudete pociťovať nedostatok v žiadnej oblasti.

VigorelleVigorelle je výživový doplnok vo forme krému. Neexistuje prírodnejšie zvlhčenie vagíny, ako aplikovať jednoduchý krém. S Vigorellom objavíte nové sexuálne výšiny – zažijete dlhší a intenzívnejší pohlavný styk, Vaša výdrž bude nadpriemerná. Lepšia výdrž Vás vyburcuje k Vyššej sexuálnej aktivite – budete partnera vyhľadávať, aby ste si to zopakovali. Sexuálna energia z Vás bude žiariť ako slnko.

Navyše, zvlhčujúci účinok Vigorellu pôsobí okamžite, preto sa odporúča jeho aplikácia max. 10 minút pred pohlavným stykom. To je teda rýchlosť!

Ako sme si ukázali, sex po menopauze je úplne bežnou záležitosťou. Vďaka takým úžasným prípravkom, ako sú Vigorelle a Clitorin môže byť aj Váš sexuálny život nie priemerný, ale luxusný.

RECENZIE LEKÁROV: Ktoré tabletky po menopauze sú najkvalitnejšie?

Po menopauze nastáva obdobie, ktoré vyžaduje väčšiu starostlivosť – žena by sa mala začať viac zaujímať o svoje telo, o jeho potreby, žiadosti a prosby. Jednou takou prosbou je dodanie minerálov a vitamínov pre Vašu vagínu. Túto vec vie najlepšie vybaviť Clitorin, považujeme ho za najkompetentnejšieho pomocníka v tomto období. Clitorin je na našom trhu považovaný za najlepší doplnok na dlhodobé zvýšenie sexuálneho vzrušenia, na lepší orgazmus a na zlepšenie sexuálneho života ako takého.

 

 

Podobné príspevky

Leave a Reply