Semeno – množstvo, vitamíny, hustota, chuť

Zdravé semeno

Muži majú o semene mnoho otázok, ktoré nemajú odvahu opýtať sa nahlas svojho lekára. Jeden druhému sa snažia pomôcť v diskusných fórach, no odpovede sa často rozchádzajú a sú dezinformujúce. Preto sme pre Vás zodpovedali tie najčastejšie otázky, ktoré majú muži o semene.

Čo je to vlastne semeno?

Semeno je tekutina bielej až šedastej farby, ktorú vylučujú mužské pohlavné orgány. Mnoho mužov si mylne myslí, že semeno a spermie sú synonymá. Nie je to tak! Tento mylný názor vznikol, pretože spermie sa vytvárajú v semenníkoch, no to z nich semeno nerobí. Spermie tvoria len 3-5% semena, ostatné zložky sú sekréty semenných vačkov, prostaty a utery. Tieto sekréty obsahujú fruktózu, bielkoviny, enzýmy atď. Všetky látky sú dôležité pre ľahší pohyb spermií a pre udržanie ich vitality – kým sa dostanú k vajíčku.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

Aké množstvo semena je správne na oplodnenie?

Na to sa veľmi ťažko odpovedá. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že máte dosť semena, neznamená to, že máte dosť spermií, ktoré sú kľúčové. Platí to samozrejme aj naopak – môže sa Vám naoko zdať, že máte málo semena, no spermií na oplodnenie môžete mať dostatok. Počas ejakulácie sa uvoľní 2-6 ml semena. Zdravé semeno by malo spĺňať nasledujúce normy WHO.

Normy spermiogramu podľa WHO:

  • Objem ejakulátu: minimálne 1,5 ml
  • pH: 7,2 – 8-4
  • koncentrácia spermií: minimálne 15 miliónov spermií
  • celková pohyblivosť spermií: minimálne 40% pohyblivých spermií
  • počet progresívne pohybujúcich sa spermií: aspoň 32%
  • počet morfologicky normálnych spermií: 4%

Na zistenie, či je Vaše semeno dostatočne kvalitné pre oplodnenie ženy sa využíva spermiogram. Existuje domáci test, ktorý môžete zakúpiť v lekárni. Spoľahlivé vyšetrenie Vám spraví len odborník.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Objednať Vimax Pills

Môže partnerka prehltnúť semeno?

Prehĺtanie semena je často diskutovaná téma a medzi ženami má svoje zástankyne aj odporkyne. Je to veľmi subjektívna záležitosť a závisí nielen od postoju ženy, ale aj od muža – ako prehĺtanie semena prezentuje muž. Môže sa stať, že keď muž zmení svoj prístup a celý sex bude nežný, zmyslený a živočíšny a žena si ho bude užívať, tak nakoniec vzrušená partnerka zje semeno, pretože jej to je príjemné a túži po tom. Muž by od ženy nemal vyžadovať prehĺtanie semena nasilu, len preto, že to chce on. Prehĺtanie semena by malo byť vyvrcholením celého sexu.

Za normálnych okolností (ak máte dostatok vitamínov), obsahuje vitamíny aj Vaše semeno – a jeho konzumácia je Vašej partnerke príjemná, dokonca nápomocná. V takomto prípade obsahuje semeno podobné látky ako antidepresíva a vitamín E. Pozitívne vplýva aj na kožu partnerky – odstraňuje akné a spomaľuje tvorbu vrások. Má liečivé účinky – znižuje riziko tvorby rakoviny. Zároveň pomáha aj po psychickej stránke a žena je schopná ľahšie odbúrať stres.

Prehĺtanie semena závisí aj od chuti Vášho semena.

Zdravé semeno množstvo

Dá sa ovplyvniť chuť semena?

Áno dá. Ovplyvňujete ju každý deň, milí páni. A možno o tom ani neviete.

Na chuti semena sa podieľajú látky, ktoré každý deň dostávate do Vášho tela – strava, nápoje ale aj tie, ktoré s Vami prichádzajú kontaktu – dlhý pobyt vo výrazne znečistenom ovzduší, dym…

Chute, ktoré môžu Vašu partnerku odradiť, sa tvoria po tom, keď skonzumujete veľmi aromatické jedlá. Cibuľa, cesnak, kyslá kapusta, čili papričky, feferóny spôsobia, že Vášmu semenu sa radšej vyhne len podľa vône. Alkoholické nápoje, cigarety, drogy alebo káva spôsobia Vášmu semenu trpkú príchuť.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax na predaj

Naopak, za príjemné chute sa považujú tie, ktoré prináša konzumácia ovocia a zeleniny. K zelenine, ktorá robí chuť semena jemnejšou patrí kukurica, hrášok, paradajky, mrkva, brokolica atď. Z ovocia sem zaraďujeme banány, jablká, mandarínky, pomaranče, čerešne, jahody, broskyne atď.

Dokážete to aj Vy sám logicky vyselektovať – čím je ovocie /zelenina šťavnatejšie a sladšie, tým chutnejšie bude aj semeno pre Vašu partnerku. Jedlá, ktoré narobia „bordel“ vo Vašom tele, narobia „bordel“ aj v semene.

Okrem vplyvu Vášho jedálnička na chuť semena pôsobí aj to, aký ste zdravý, šťastný a či máte v tele dostatok minerálov a vitamínov.

Ovplyvniť chuť semena

Ako môžem zlepšiť svoje semeno?

Je to možno klišé, ale zdravá strava a pohyb na čerstvom vzduchu robia veľa. Neodporúča sa  nosiť úzke nohavice, pretože zvyšujú teplotu v semenníku a znižujú tvorbu spermií. Nedostatky v strave sa dajú doladiť výživovými doplnkami.

Ak zažívate nejaké problémy so semenom, chcete zvýšiť Vašu plodnosť, zvýšiť jeho produkciu alebo zlepšiť chuť dávame Vám do pozornosti výživové doplnky Semenax alebo Vimax Pills. Každý sa špecializuje na podporu iných zložiek a preto jeden z nich určite vyhovie Vašim požiadavkám.

Prípravok Semenax je často používaný za účelom zvýšenia plodnosti. Jeho prírodné zloženie, ktoré neškodí zdraviu, majú v obľube všetci muž, ktorým záleží na ich zdraví aj na zdraví ich budúcich detí. Semenax stimuluje tvorbu potrebných hormónov, ktoré sú potrebné na tvorbu semena.  Výsledkom je viac semena, z čoho pramení vyššia plodnosť.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Semenax. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Druhý menovaný prípravok – Vimax Pills – sa postará o to, aby Vaše telo zvýšilo produkciu semena a mali ste ho tak viac. Viac semena potrebuje samozrejme, aby ste mali dlhšiu erekciu a o tú sa taktiež postará prípravok. A prináša nielen dlhšiu erekciu, ale aj pevnejšiu.

Síce to nesúvisí priamo so semenom, no musíme Vám na Vimax prezradiť ešte niečo. Vimax Pills je medzi mužmi dobre známy hlavne kvôli svojmu rastovému efektu – užívanie tohto výživového doplnku predlžuje penis.

Veríme, že ste našli, čo ste hľadali a že Vám tieto naše informácie pomôžu zlepšiť sexuálny život.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie výživové doplnky na zlepšenie semena

K zlepšeniu kvality semena sú navrhnuté výživové doplnky, ktoré sa dajú voľne kúpiť v lekárni alebo na internete.

Do pozornosti Vám dávame prípravok Ultra Potencia. Jeho luxusný účinok rýchlo zlepší kvalitu semena a okrem toho poteší aj zvýšením testosterónu a libida. Ako ďalší spomenieme prípravok Vimax Pills. Ako pán zlepšuje erekciu a kvalitu semena, zvyšuje tvorbu mužského hormónu testosterónu, pôsobí rastovo na penis (zväčšuje ho) a poradí si aj s predčasnou ejakuláciou.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie.Ejacontrol

Denné dávkovanie: 
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Prírodné zloženie:
Vimax Pills – ÁNO
Ejacontrol – ÁNO
VigRX Plus – ÁNO

Cena a recenzie (oficiálny predajca) doktorov, odborníkov:VigRX Plus
Vimax Pills – vyššia cena, najlepšie hodnotenie, najlepší pomer cena a výkon podľa zákazníkov
Ejacontrol – nízka cena, veľmi dobré hodnotenie
VigRX Plus – vysoká cena, vynikajúce hodnotenie

Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power
Ako vybrať produkty: Doporučujeme Nové zloženie, viac balení pre dlhodobé užívanie so zľavou, oficiálneho predajcu Afrodi.sk
Ďalšie afrodiziaká: Na oficiálnej stránke afrodi.sk
Kde kúpiť Viagru pre ženy? Prírodnú Viagru pre ženy Clitorin ako aj ďalšie produkty pre ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednať na afrodi.sk

Rate this post

Leave a Reply