REVOLÚCIA: Pálenie pošvy – pomôže lubrikačný gél

Pálenie pošvy

Tip na dnes: Ako si vybrať najlepší lubrikant?

Trpíte svrbením pošvy, pocitom nepohodlia alebo opakujúcimi sa infekciami? Možno nepoužívate najvhodnejší lubrikant. Možno budete prekvapené, ale niektoré látky nachádzajúce sa v lubrikačnom géli poškodzujú bunky pošvy a konečníka. To potom spôsobuje bolesť v oblasti panvy, zápal, opakujúcu sa infekciu a riziko vzniku ďalších ochorení.

My vám ponúkame zopár tipov ako si vybrať najvhodnejší lubrikačný gél.

Lubrikačný gél slúži na zmiernenie trenia medzi pohybujúcimi sa povrchmi. Tieto zahŕňajú vaše tkanivá, ktoré sa vzájomne trú pri pohybe.

Používanie vhodného gélu môže pomôcť:

  • zmierňuje suchosť vagíny a zlepšuje pocit pohodlia
  • zlepšuje intímny život po operácii ako napríklad po hysteroktómii
  • znižuje bolesť v oblasti panvy a konečníka
  • priaznivo pôsobí na intravaginálnu alebo rektálnu liečbu (pesar)
  • umožňuje ľahšie zavádzanie vaginálnych dilatátorov, katétrov
  • zabraňuje roztrhnutiu alebo zošmyknutiu kondómu
  • zlepšuje komfort a potešenie pri sexe

Pri výbere gélu by ste mali brať do úvahy najmä jeho zloženie:

-prísady a konzervačné látky

-základné ingrediencie – voda, silikón, olej. Toto sú najbežnejšie základné látky, ktoré obsahuje každý lubrikant.

Vhodné sú gély obsahujúce parabén a tie, kde hlavnou zložkou je voda bez obsahu glycerínu, bez prídavných látok. Nevhodné sú naopak gély na olejovej báze.

AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 6 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku prírodného afrodiziaka Clitorin. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

BOMBA: Prinavrátenie chuti na sex a zlepšenie vášho sexuálneho života

ClitorinClitorin prírodné afrodiziakum pre ženy. Zlepšuje nielen sexuálnu aktivitu, ale priaznivo pôsobí na celkový zdravotný stav. Užívaním tabletiek sa váš sexuálny život zmení k lepšiemu a opäť sa stane neoddeliteľnou a harmonickou súčasťou vášho života.

Vigorellekrém na zvýšenie libida u žien. Je vyrobený na prírodnej báze. Prinavráti vám chuť na sex. Jeho účinky sú stále. Aplikuje sa pred pohlavným stykom, najlepšie ako súčasť predohry. Stimuluje oblasť vagíny a klitorisu a tak zaručuje, že väčšiu intenzitu pocitov pri sexe. Tiež je účinný na odstránenie pálenia v tejto oblasti a má priaznivý vplyv na zvlhčenie vagíny.

 

RECENZIE DOKTOROV – Najlepší produkt na odstránenie pálenia pošvy

Výživové doplnky sú prírodnou možnosťou riešenia problémov a preto sú medzi lekármi často odporúčané. Nie je nič horšie, ako prepchávať telo chemikáliami, no s výživovými doplnkami to nehrozí. Odporúčame Vám jeden špeciálny produkt – výživový doplnok Clitorin. Je známy ako ženská Viagra a chvália ho ženy všetkých vekových kategórii. Je to najlepší doplnok na dlhodobé zvýšenie vzrušenia, lepší orgazmus. Zlepšenie sexuálneho života dokáže zabezpečiť aj ženám po menopauze.

Podobné príspevky

Leave a Reply