REVOLÚCIA: Afrodiziaká pre ženy

Afrodiziaká pre ženy

Znížené libido sa z času na čas objaví u každého, najmä v dnešnej hektickej a uponáhľanej dobe. Sami sebe sme nepriateľom – príliš veľa pracujeme, nezdravo sa stravujeme a zanedbávame sami seba. Najlepšia rada znie: spomaliť, dopriať si čas na oddych, pravidelne cvičiť, zlepšiť stravovanie – základom by mala byť rastlinná strava. Do úvahy by ženy mali zobrať aj doplnky stravy, ak chcú zlepšiť svoju sexuálnu energiu. Mnohé ženy riešia podobné problémy. Prírodné doplnky sú bezpečné a veľmi účinné.

 

Prírodné afrodiziaká na zvýšenie libida u žien

Afrodiziaká sa dajú definovať ako jedlo, nápoj alebo liek, ktorý stimuluje sexuálnu túžbu. Týchto šesť prírodných afrodiziák sa používalo tisíce rokov v ajurvédskej medicine. Ajurvéda je tradičná indická medicína, ktorá sa zameriava na správne rozhodovanie ohľadom vášho tela a mysle. Vyskúšajte tieto odporúčania ajurvédy vo vašom každodennom živote.

Afrodiziakum kakaoKakao – surové drvené kakaové bôby sú nielen chutné, ale aj veľmi zdravé. Majú tiež vlastnosti afrodiziaka. Obsahujú látku anandamid, ktorá je známa ako molekula blaženosti. Okrem toho, kakao je zdrojom horčíka, fosforu, antioxidantov a arginínu, ktorý podporuje zvýšenie libida. Ak vás ani toto nepresvedčilo začať používať kakao pri pečení, máme pre vás ešte jednu dôležitú informáciu. Kakao obsahuje fenyletylamín, ktorý je známy ako chemická látka „láska“, ktorá uvoľňuje dopamín do mozgu počas sexu.

Senovka grécka

 

Senovka grécka – ďalší chutný spôsob, ako zvýšiť libido predstavuje semiačko z tejto rastliny. Senovka sa používala ako afrodiziakum v starovekom Ríme, Egypte a Grécku. Chuť tejto byliny pripomína chuť javorového sirupu a používa sa na dochutenie jedál. V Indii sa lístky tejto rastliny jedia ako zelenina. Ženy aj muži po stáročia používajú senovku na zvýšenie chuti do sexu. Okrem toho má táto bylinka priaznivý vplyv na prsné tkanivo a zlepšuje produkciu mlieka počas dojčenia. Je to vďaka látke fytoestrogén. Niektorí dokonca tvrdia, že prípravky zo senovky dokážu zväčšiť poprsie.

 

KoreninyKoreniny – podľa ajurvédy má na zvýšenie libida a metabolizmu vplyv strava, ktorá obsahuje potraviny produkujúce teplo, napríklad škorica, zázvor, muškátový oriešok. Tieto potraviny zvyšujú prietok krvi v abdominálnej oblasti a v oblasti panvy. Stimulujú chuť na jedlo a sex. Môžu sa užívať aj vo forme tabletiek, jednoduchší spôsob však je pridávať tieto suroviny do jedla, obzvlášť do horúcich nápojov ako je čaj. Výborný je aj nakladaný zázvor. Účinky týchto korenín zvašujú vlhkosť v pošve a zintenzívňujú sexuálne potešenie.

Shatavari

Shatavari – nazýva sa tiež Shatavri, Satavar alebo Shatamull. Bylina sa používa v Indii už stáročia ako omladzujúci prostriedok pre ženy. Posilňuje reprodukčný systém, poskytuje úľavu od menštruačných výkyvov a výkyvov v období menopauzy a je tiež účinný pri predmenštruačnom syndróme. Traduje sa, že rastlina dodáva ženám takú silu, že by zvládli aj 1 000 manželov.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

DatleDatle – toto exotické ovocie dodáva sladkosť mnohým jedlám a tiež vášmu milostnému životu. V arabských kultúrach vymysleli afrodiziakum zložené z datlí, mlieka a škorice. Toto úžasné ovocie obsahuje veľa vlákniny a mnoho esenciálnych živín, vitamínov a minerálov pre celkový dobrý zdravotný stav. A čím si zdravšia, tým viac energie a záujmu pre romantiku máš.

Ženšen

 

Ženšeň – je jedno z najlepších prírodných afrodiziák pre ženy. Revitalizuje telo, spúšťa určité biochemické mechanizmy v našom tele, ktoré zvyšujú libido.

 

Arginín oriešky

Arginín – je aminokyselina, ktorá účinkuje u žien ako afrodiziakum. Oriešky, syr, vajcia, mäso, atď. sú na túto látku bohaté. Arginín je zodpovedný za syntézu oxidu dusičného, čo zvyšuje prekrvenie v oblasti pohlavných orgánov. Ďalej znižuje suchosť v pošve a stimuluje ženský orgazmus. Ak sa arginín užíva s ďalšími doplnkami stravy, pomáha zvýšiť citlivosť klitorisu.  

 Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris – je stará čínska a indická bylina používaná ako afrodiziakum. Zistilo sa, že ovocie z tejto rastliny zvyšuje plodnosť, sexuálny výkon a chuť na sex.

 

ShilajitShilajitminerál podobný asfaltu vyskytujúci sa hlboko v Himalájach počas letných mesiacov. V ajurvéde sa tento minerál používal na zvýšenie sexuálnej výkonnosti, ako afrodiziakum a liek na plodnosť u žien aj mužov.

 

 

Vyskúšajte napríklad vyššie uvedené koreniny použiť pri príprave jedla a tým okoreniť váš milostný život. Nezabudnite tiež spomaliť a začnite sa venovať sebe. Vychutnávajte si život a nájdite zmysel v tom, čo robíte.

 

Ako si pripraviť afrodiziakum doma?

Môžete použiť rôzne byliny a prírodné látky. Vyskúšajte napríklad uvariť zeler, figy alebo čili papričky. Na prípravu dezertu použite čokoládu, ktorá pomáha uvoľňovať serotonín – hormón ovplyvňujúci náladu. Ženy vzrušuje vôňa vanilky.

Tip na dnes: Vyskúšajte tabletky na zvýšenie sexuálnej túžby a krém, ktorý vám zaručí okamžité vzrušenie

Clitorin – prírodné tabletky pre ženy, ktoré zaručujú väčšiu chuť na sex. Majú priaznivý vplyv na zvýšenie libida, sexuálne vzrušenie, zvyšujú tiež plodnosť a posilnia váš psychický stav. Váš sexuálny život sa výrazne zlepší a skvalitní. Prípravok je vhodný pre ženy v každom veku. Odporúča sa užívať dve tabletky denne po dobu niekoľkých mesiacov.

Vigorelle – vaginálny krém pre ženy. Zvyšuje libido, je veľmi jemný, pekne zabalený, ľahko sa aplikuje. Mal by sa použiť pred pohlavným stykom aplikáciou priamo do vagíny. Mierne štípe, ale nie je to nepríjemné. Výrobok je na trhu už niekoľko rokov a ukázal sa byť veľmi osvedčený. Účinok je okamžitý a dlhotrvajúci.

AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 6 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku produktu Clitorin. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prírodné afrodiziakum pre ženy

Na trhu s výživovými doplnkami pre ženy je viacero silných hráčov. My Vám odporúčame overený prípravok Clitorin. Pokladáme ho najlepší výživový doplnok pre ženy, niektorí o ňom hovoria až ako o ženskej Viagre, čo je celkom dobré pomenovanie – sila účinkov sa dá porovnávať s Viagrou. Prípravok dlohodobo zlepšuje sexuálne vzrušenie a žena odhaľuje zákutia svojej sexuality častejším prežívaním orgazmov.

 

Podobné príspevky

Leave a Reply