Priemerná veľkosť penisu – aký veľký by mal byť penis?

Priemerná veľkosť penisu

Mnoho vedcov sa snažilo odpovedať na otázku mužov (ale aj žien) po celom svete ohľadom priemernej veľkosti penisu.
My vám ponúkame fakty z vedeckých štúdií, ktoré sa zaoberali veľkosťou penisu. Takže keď dočítate tento článok, budete spokojní, že ste našli odpoveď na vašu otázku.

Zverejnené výsledky sú doplnené informáciami o najbežnejších obavách mužov týkajúcich sa ich mužskej pýchy, napríklad či je ich penis dosť veľký a či bude s nimi partnerka v posteli spokojná. A aká je pravda?

Kvôli voľnej dostupnosti pornografie na internete a tiež nárastu marketingových spoločností sľubujúcich väčší penis vďaka prípravkom na zväčšenie penisu nie je jednoduché zistiť, aká je normálna dĺžka a veľkosť mužského pohlavného údu.

Preto niet divu, že vedci neustále zisťujú, že muži trpia úzkosťou ohľadom ich „mužskosti“.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Vimax SK 

Fakty o priemernej veľkosti penisu

Ponúkame vám zopár faktov o priemernej veľkosti penisu:

zatiaľ čo 85% je spokojných s proporciami penisu svojho partnera, muži sú si sami sebou menej istí
až 45% mužov verí, že má malý penis
podľa štúdií je priemerná dĺžka penisu v kľude 7 – 10 cm
priemerný obvod penisu v kľude je 9 – 10 cm
priemerná dĺžka stoporeného penisu je 12 – 16 cm
priemerný obvod stoporeného penisu je 12 cm

Vedci sa zhodli, že ak dĺžka penisu v kľude dosahuje menej ako 4 cm alebo ak je dĺžka stoporeného penisu menšia ako 7,5 cm, môžeme hovoriť o malom penise.
Podľa štúdie vykonanej u 80 mužov, vedci prišli k záveru, že priemerná veľkosť penisu v kľude je 8,8 cm a pri stoporení je to 12,9 cm. Nebola dokázaná súvislosť medzi vekom muža a dĺžkou jeho penisu.

Aký veľký by mal byť penis

A čo si myslia ženy?

Pre ženy veľkosť nie je taká dôležitá ako pre mužov. Obavy mužov, či veľkosť ich penisu bude zodpovedať požiadavkám partnerky sú neopodstatnené. A neodôvodnené obavy o nedostatočnosti nie sú veľmi osožné, lebo tieto automaticky robia penis v očiach muža menším. Ženy to ale takto nevnímajú. Okrem toho, neschopnosť penetrácie nesúvisí s veľkosťou penisu, ale môže sa za tým skrývať oveľa závažnejší problém ako napríklad porucha erekcie alebo ejakulácie.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

Okrem toho ženy nechcú muža s obrovským penisom. V novembri 2015 bola uskutočnená štúdia, ktorá zisťovala preferencie žien ohľadom veľkosti penisu. Použité boli 3D modely 33 rôznych veľkostí. Rozmedzie veľkostí sa pohybovalo od 10 cm do 21 cm na dĺžku a od 6 cm do 18 cm v obvode vychádzajúc z predchádzajúcej štúdie, podľa ktorej preferovaná dĺžka stoporeného penisu bola 15,2 cm a obvod 12,7 cm. 3D modely boli vyrobené v modrej farbe, aby rasa nemohla ženy ovplyvniť. Výsledky štúdie 75 žien, ktoré sa výskumu zúčastnili, ukazujú, že tieto sa mierne líšia v závislosti od skutočnosti, na aký druh vzťahu ženy v danej chvíli mysleli:

  • V prípade stáleho partnera by penis mal mať mierne menší obvod a dĺžku ako penis partnera len na jednu noc – požadovaná dĺžka bola 16 cm a obvod 12 cm.
  • Čo sa týka partnera na jednu noc, preferovaná dĺžka penisu bola 16,3 cm a obvod 12,7 cm.
POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Na prírodné zväčšenie penisu doporučujeme VigRX Plus. Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku tohto produktu. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Mnoho štúdií bolo vykonaných, aby sa určila priemerná veľkosť penisu. Všetky prišli k podobnému záveru, a to:

priemerná dĺžka penisu v kľude je 7-10 cm, stoporeného 12-16 cm
priemerný obvod v kľude dosahuje 9-10 cm, stoporený 12 cm

Autori štúdie z Indie napísali, že o definíciu veľkosti penisu bol veľký záujem, keďže existuje stály nárast počtu ľudí sťažujúcich sa na krátky penis a hľadajúcich prostriedky na jeho zväčšenie.

Iný výskum odhalil, že väčšina mužov, ktorá rieši problém s veľkosťou penisu prostredníctvom chirugického zákroku, má skreslený názor na normálnu veľkosť penisu.

Vo výskume, ktorého sa zúčastnilo 67 mužov sťažujúcich sa na malý penis, bolo preukázané, že ani jeden muž v skutočnosti malý penis nemal. Autori tiež uviedli, že čoraz viac mužov chce riešiť problém malého penisu operačne.

Podľa výskumu z r. 2015, uskutočnili vedci zo Saudskej Arábie, nebola preukázaná spojitosť medzi obezitou a veľkosťou penisu.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power cena 

Nedávno zistené skutočnosti vplývajúce na veľkosť pohlavného údu:

Nové poznatky hovoria, že existuje spojitosť medzi relatívnou dĺžkou mužovho údu a jeho prstenníka, podľa tohto sa dá predpokladať dĺžka mužovho penisu.

Muži, ktorí chcú podstúpiť operáciu na zväčšenie penisu by mali najprv vyskúšať neinvazívne metódy ako sú napríklad prostriedky na zväčšenie penisu alebo terapia, ktorá pomôže mužovi cítiť sa sebavedomejšie.

Mnoho mužov má starosti s veľkosťou svojho penisu. Vedci ale dúfajú. Že výsledky nového výskumu, ktoré odhalia priemernú dĺžku, uistia mužov, že dĺžka ich údu je úplne v poriadku.

Priemerná veľkosť penisu

Doporučujeme tabletky na zväčšenie penisu

Ultra Potencia – tabletky na zlepšenie potencie. Tabletky majú priaznivý vplyv na erekciu a zaručia vám skvalitnenie pohlavného styku. Medzi ďalšie benefity rozhodne patrí zabránenie predčasnej ejakulácie, predĺženie orgazmu, jeho zintenzívnenie, zvýšenie libida, sexuálnej výkonnosti, potencie a plodnosti. Tabletky sú založené na prírodnej báze, neboli zaznamenaná žiadne vedľajšie účinky. Ultra Potencia objednať 

Vimax Pills – 100% prírodný a bezpečný produkt určený na zvýšenie sexuálnej túžby a chuti, zlepšenie sexuálnej výkonnosti, zintenzívnenia uspokojenia. Vimax Pills sú tabletky vyrobené z bylín, takže nemajú žiadne nežiaduce účinky. Obsahujú napríklad vitamín E, prášok z listov ginko biloba, ženšeň, kajenské korenie, kyseliny saw palmetto, ovsený extrakt, ryžovú múku, atď. Neobsahuje farbiace ani konzervačné látky. Od r. 2001 sa predalo 1,000,000 kusov po celom svete. Liek je efektívny a bezpečný.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax Pills recenzia

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prípravky na zväčšenie penisu
Nedosahuje Váš penis ideálne miery? Odporúčame Vám prírodnú liečbu – výživové doplnky.

Vimax Pills pokladáme aktuálne za najlepšie tabletky na dlhodobé zlepšenie sexuálneho života – zvýšenie testosterónu, zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu sú iba začiatok toho, čo tento komplexný prípravok dokáže. Zároveň pomáha aj pri častom mužskom probléme – odstraňuje predčasnú ejakuláciu. Ďalej Vám odporúčame aj prípravok Ultra Potencia – luxusný efekt rýchlo pôsobí a zvyšuje testosterón, libido a podporuje mohutnosť erekcie.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcie

Denné dávkovanie: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Cena a recenzie (oficiálny predajca) doktorov, odborníkov:
Vimax Pills – vyššia cena, najlepšie hodnotenie, najlepší pomer cena a výkon podľa zákazníkov
Ejacontrol – nízka cena, veľmi dobré hodnotenie
VigRX Plus – vysoká cena, vynikajúce hodnotenie

Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power

Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.sk.

 

 

Podobné príspevky

Leave a Reply