Priemerná dĺžka penisu – viete aká je priemerná veľkosť?

Viete aká je priemerná veľkosť?

Muži po celom svete sa trápia tým, že ich penis je menší ako by mal byť alebo že neuspokojí ich partnerku. Väčšina výskumov však dokazuje, že muži často podceľujú veľkosť svojej pýchy.

Muži vždy prikladali dôležitosť veľkosti svojho penisu. Väčšina kultúr považuje veľkosť penisu za symbol mužnosti. Počas stáročí sa penis stal symbolom mužskej sily, plodnosti, schopnosti a odvahy.

Mnohí muži zachádzajú do krajností, len aby dosiahli väčší penis. Indiáni používali techniku naťahovania penisu už od raného veku a to tak, že na penis dávali závažie. Kmeň v Brazílii zase používal jedovaté hady na zväčšenie penisu a to tak, že nechali hada, aby uštipol muža do penisu.

Pocit nedostatočnosti môže u muža spôsobiť pocit menejcennosti a negatívne ovplyvniť jeho spoločenský život. Môže to viesť až k problémom s močením na verejnosti alebo vyhýbaniu sa verejným sprchám alebo dokonca intímnemu vzťahu so ženou.

Na trhu preto existuje mnoho tabletiek na zväčšenie penisu, extenderov a ďalších prostriedkov a produktov na zväčšenie penisu.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kúpiť Vimax Pills

Aká by teda mala byť veľkosť penisu?

Muži si názor na veľkosť svojho penisu vytvárujú už v detsve. Ako vyrastajú, môžu vidieť penis svojho brata, priateľa alebo otca a v duchu sa začnú s nimi porovnávať. Strach a úzkosť z veľkosti penisu môžu tiež prameniť z výčitiek, s ktorými sa stretnú počas dospievania alebo z nemiestnych poznámok sexuálneho partnera. Nech je to už akokoľvek, muži majú skreslené predstavy o veľkosti svojho penisu. Keď sa totiž pozeráte zhora na svoju pýchu, môže sa vám zdať menšia ako v skutočnosti je. A zase, keď pozorujete kamarátov v šatni, získavate pohľad zboku, takže sa vám môže zdať, že oni ho majú dlhšieho ako vy. Keď chcete získať objektívny pohľad, mali by ste sa postaviť nahí pred zrkadlo. Takto uvidíte váš penis v plnej paráde. V istom veku sa chlapci snažia zistiť veľkosť svojho údu pomocou pravítka. Je to však neobjektívne, lebo dĺžka penisu v pokoji závisí napríklad aj od teploty v izbe. Aby ste získali správne informácie o jeho dĺžke, mali by ste ho merať, keď je tvrdý, a to od koreňa po žaluď.

Priemerná dĺžka penisu

Priemerná veľkosť penisu

Na začiatok treba spomenúť, že neexistujú presné čísla pre tínedžerov, lebo sú ešte stále vo vývoji. V roku 2015 sa zúčastnilo štúdie zameranej na zistenie veľkosti penisu 15 000 mužov. Podľa nej je priemerná dĺžka penisu 13,12 cm samozrejme pri stoporení a obvod 11,66 cm. Tiež bolo zistené, že každý penis má iný uhol a tvar. Každý penis je jedinečný a chlapci sa vyvíjajú každý v inom veku a inom rozsahu. Počas puberty vo veku medzi 11 a 18 rokov sa penis vyvíja dosť rapídne, hoci jeho rast sa zastavuje až okolo dvadsiatky.

Nespokojní muži

Väčšina mužov je nespokojná s veľkosťou svojho mužstva Výskum uskutočnený na internete, ktorého sa zúčastnilo 50 000 mužov a žien, odhalil, že 45% túži mať väčší penis. Pritom išlo najmä o mužov, ktorých veľkosť bola priemerná. Muži s malým penisom sa až tak nesťažovali.

Názor žien na veľkosť penisu

Až 85% žien bolo spokojných s veľkosťou partnerovho penisu. U žien atraktivita partnera je súhrou viacerých faktorov. Viac než veľkosť penisu ženy zaujíma mužova osobnosť a celková atraktivita. Mnoho mladých mužov sa síce čuduje, ale pre ženy veľkosť nie je až taká dôležitá. Keď príde na sex, ženy viac zaujíma, či je muž romantický, nežný a citlivý k jej potrebám a túžbam.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Ultra Potencia. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma. Zľava platí pre všetky doplnky na afrodi.sk.

Ešte stále máte pochybnosti?

Poradenstvo sa ukázalo byť veľmi účinné pre mužov, ktorí sa trápia veľkosťou svojho penisu. Terapia umožní identifikovať a napraviť názor na vlastné telo, vybudovať sebadôveru a prekonať strach z intímneho vzťahu. Terapia umožňuje mužom prekonať ich obavy zo stretnutie s potencionálnou partnerkou, hoci predtým by si netrúfli na niečo také čo i len pomyslieť.

Naše odporúčanie:

Ultra Potencia – tabletky pre mužov. Napomôžu dosiahnutiu väčšieho penisu, majú rýchly nástup účinku, cena je však vyššia.

Vimax Pills – prírodný produkt pre mužov. Dosiahnete zväčšenie penisu, efekt je dlhotrvajúci a výhodou je nižšia cena.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prírodné lieky na zväčšenie penisu

Z nášho pohľadu môžete vidieť kvalitné a rýchle výsledky, keď sa rozhodnete užívať výživové doplnky. Tu sú dva, ktoré Vám odporúčame:

  • Ultra Potencia luxusný doplnok, za ktorého užívanie sa netreba hanbiť. Patrí k elite v oblasti sexuálneho zdravia a rýchlo zvyšuje testosterón, zlepšuje erekciu a zvyšuje libido.
  • Vimax Pillsklenot medzi prípravkami. Najlepšie tabletky na s dlhodobým účinkom sú dostupné v príjemnej cene a účinkujú na zvýšenie testosterónu, zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu alebo odstránenie predčasnej ejakulácie.

Podobné príspevky

Leave a Reply