Priemer penisu – aká je priemerná veľkosť mužského údu?

Veľkosť penisu

Priemerná veľkosť penisu záleží od mnohých faktorov ako je stupeň vzrušenia, čas dňa, izbová teplota, fekvencia sexuálnej aktivity a spoľahlivosť merania. V porovnaní s ostatnými primátmi je mužský penis najhrubší v porovnaní s ostatnými časťami tela. Poznatky o priemernej veľkosti sa líšia, najmä keď porovnáme pohľad individuálny s profesionálnymi meraniami. Vedci dospeli k záveru, že dĺžka penisu dosahuje 13,12 cm (+- 1,66 cm). Dĺžka penisu v kľude nesúvisí s dĺžkou stoporeného penisu. O dĺžke údu sa rozhoduje už vo veku do päť rokov, potom v období puberty, najneskôr však vo veku sedemnásť rokov. Ak penis dosahuje menej ako 7 cm v stoporenom stave, považuje sa za malý. Veľkosť penisu ovplyvňuje najmä zvyšovanie sa hladiny testosterónu v puberte. Po tomto období však testosterón už nemá žiadny vplyv na veľkosť a nedostatok androgénu u dospelých mužov spôsobuje mierne zmenšenie údu. Význam má aj rastový hormón.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!  Lekáreň Vimax Pills

História

Vnímanie veľkosti penisu je kultúrne dané. V starovekom Grécku a v období renesancie sa uprednostňovali muži s malým penisom, zatiaľ čo veľký penis bol považovaný za smiešny. V starovekom Ríme mali na to iný názor.

Muži však často nedokážu správne ohodnotiť veľkosť svojej mužskej pýchy. Niektorí sa podceňujú a naopak, niektorí preceňujú.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

Aká je teda priemerná veľkosť?

Penis môže mať rôzny tvar a veľkosť a skutočne sa nedá hovoriť o tom, čo je normálne, ale nedávna štúdia odhalila, aká by mala byť priemerná veľkosť.

Priemerná dĺžka stoporeného penisu je zhruba 13,2 cm a obvod 11,7 cm. Veľkosť penisu v kľude v priemere dosahuje dĺžku 9,1 cm a obvod 9,3 cm.

Väčšina mužov zapadá do normálu, avšak sú aj muži, ktorý majú skutočne malý penis. Tento je definovaný veľkosťou menšou ako 7 cm pri úplnom stoporení.

Na druhej strane, existuje muž menom Jonah Falcon, ktorý drží rekord v najväčšom penise. Jeho úd meria až 34,29 cm v stoporenom stave. Je pre neho extrémne ťažké, až nie dokonca nemožné mať sex.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax Pills cena

Akú veľkosť preferujú ženy?

Nanešťastie pre mužov, ženy uprednostňujú väčší než priemerný penis, hovorí štúdia univerzity v Californii v Los Angeles a tiež univerzita v Novom Mexiku.
Štúdia preukázala, že ženy uprednostňujú penis, ktorý dosahuje dĺžku 16 cm a obvod 12 cm, a to najmä v dlhodobom vzťahu.

Čo sa týka jednorázoviek, ženy preferujú dĺžku 16,25 cm a obvod až 12,7 cm.

Výskum, ktorý viedol doktor Nicole Prause, sa pýtal 75 žien, akú veľkosť a tvar by uprednostnili. Bolo použitých 100 plastových 3D penisov a ukázalo sa, že očakávania žien sú naozaj veľké.

Aká je priemerná veľkosť mužského údu

Naozaj záleží na veľkosti?

Vyššie uvedené informácie môžu vo vás vyvolať paniku, ale nebojte sa – veľkosť nie je taká dôležitá, ako by ste si mohli myslieť.

V skutočnosti najväčšia uskutočnená štúdia s mužmi a ženami na tému, aké sú dôvody mať s niekým sex, ukázala, že veľkosť penisu medzi ne nepatrí a dokonca, toto nebolo vôbec spomenuté.

V štúdii bolo spomenutých 237 rôznych dôvodov, z ktorých spomenieme tieto: atraktívna tvár, oči, celková atraktívnosť. Veľkosť penisu v nej spomenutá nebola.

Iná štúdia zisťovala 7 najhlavnejších atribútov penisu u žien. Výsledok? Obvod penisu bol na štvrtom a veľkosť na siedmom mieste podľa dôležitosti. Top trojka zahŕňala celkový vzhľad, porast a pokožku penisu. Inými slovami, ženy veľkosť až tak neriešia.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Na zväčšenie penisu vyskúšajte luxusný produkt Ultra Potencia. Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Záleží uspokojenie partnerky od veľkosti vášho penisu?

Nie je dokázané, že väčší penis zaručí lepšie uspokojenie a potešenie. Väčšina žien dosiahne orgazmus stimuláciou klitorisu, takže na veľkosti penisu nezáleží.
Takisto bod G sa nachádza len asi 5 cm od prednej steny vo vagíne. Takže stačí vniknúť do vagíny len pár centimetrov a žena zažije rozkoš.
Faktom teda je, že veľkosť nie je rozhodujúca. Takže aj keď nie ste až tak vybavení, existuje mhoho sexuálnych polôh, ktoré zaručia potešenie nezávisle od veľkosti alebo tvaru vášho pohlavného údu.

Ideálna veľkosť penisu v rôznych krajinách

Nový výskum jednej britskej webovej stránky zisťoval aká je ideálna veľkosť penisu. Do výskumu sa zapojili ženy aj muži z Európy a Severnej Ameriky. Zúčastnilo sa 2 121 respondentov vo veku od 18 do 75 rokov.

Ideálna veľkosť podľa žien je 15,8 cm, podľa mužov je to 16,6 cm.

Keď porovnáme veľkosť, ktorú ľudia považujú za priemer a tú, ktorá je ideálna, rozhodne vedú Poliaci. Poľskí respondenti si myslia, že priemerná veľkosť je 15,7 cm a za ideálnu považujú veľkosť 17,3 cm.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power skúsenosti

Američania považujú 14,3 cm za priemernú veľkosť a 17 cm za ideál. Američania sa v podstate trafili do veľkosti, ktorá sa považuje za priemernú.

Podľa výskumu iba desať percent mužov je nespokojných s veľkosťou svojho penisu, zatiaľ čo štyridsaťpäť percent je dokonale spokojných. Väčšina žien (67,4%) uviedla, že veľkosť penisu je dôležitá, 21,4% povedala, že veľkosť dôležitá nie je a iba 11,2% na veľkosti nezáleží.

Vedci dospeli k záveru, že vnímanie veľkosti penisu sa veľmi líši v závislosti od dĺžky penisu. Obavy mužov v spojení s veľkosťou údu súvisia s mnohými tlakmi spoločnosti. Vnímanie veľkosti sa stalo tak skreslené, že realita je často ignorovaná a presahuje a zveličuje ideálnu veľkosť. Niet teda divu, že mnohý muži pociťujú úzkosť v spojení s touto témou.

Ale veľkosť penisu je len malý diel celého sexuálneho puzzle.

Ultra Potencia

Naše doporučenie: tabletky na zväčšenie penisu

Ultra Potencia – tabletky pre mužov na zväčšenie penisu. Je to čisto prírodný produkt s rýchlym efektom, nevýhodou je vyššia cena

Vimax Pills – tabletky na prírodnej báze, určené pre mužov na dosiahnutie väčšieho penisu s dlhodobým efektou, výhodou je nízka cena

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie doplnky stravy na zväčšenie penisu
Najlepšou dlhodobou liečbou je známy Vimax Pills –  zväčšuje penis, zlepšuje erekciu, zvyšuje libido a testosterón. Poradí si aj s predčasnou ejakuláciou. To všetko dokáže za ľudovú cenu.

Ak hľadáte expresné riešenie problémov sexuálnom živote, tak je pre Vás stvorený prípravok Ultra Potencia. Má vyššiu cenu, no ak Vás to neodradí, tak dostanete luxusný doplnok výživy na rýchle zvýšenie testosterónu a libida, zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie.

 

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie.
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcieEjacontrol

Počet tabletiek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívanie tabletiek:
Vimax Pills – dlhodobé
Ejacontrol – krátkodobé aj dlhodobé
VigRX Plus – krátkodobé aj dlhodobé

Denné dávkovanie: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Prírodné zloženie:
Vimax Pills – ÁNO
Ejacontrol – ÁNO
VigRX Plus – ÁNO

Cena a recenzie (oficiálny predajca) doktorov, odborníkov:
Vimax Pills – vyššia cena, najlepšie hodnotenie, najlepší pomer cena a výkon podľa zákazníkov
Ejacontrol – nízka cena, veľmi dobré hodnotenie
VigRX Plus – vysoká cena, vynikajúce hodnotenie

Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power
Kde kúpiť produkty: Afrodi.sk
Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.sk.

Podobné príspevky

Leave a Reply