Prehĺtanie semena – čo na to vravia odborníci?

Semeno prehĺtanie

Prehĺtanie semena je veľmi kontroverznou témou. Má svojich odporcov, ale aj zástupcov. Podľa najnovších výskumov je prehĺtanie semena prospešné pre zdravie, lebo obsahuje podobné látky ako antidepresíva. Konzumácia semena zároveň odstraňuje akné, znižuje tvorbu rakoviny a pomáha odbúrať stres.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kúpiť Vimax

Nehľadiac na všetky pozitívne účinky, ochota k prehĺtaniu semena je podmienená jeho chuťou – a nie každej dáme môže byť chuť Vášho semena príjemná. Chuť semena je ovplyvnená minerálnym zložením mužského organizmu a tú priamo ovplyvňujete Vy! Hlavne tým, čo ste v poslednej dobe jedli / pili. Alkoholické látky pridávajú do semena horkosť, vyhnúť by ste sa mali aj nevábne voňajúcemu cesnaku a cibuli alebo pálivým jedlám. Naopak, konzumácia ovocia je vítaná a zjemňuje chuť a vôňu semena. Nie vždy však máte po ruke nejaký kus ovocia a aj keby, asi ťažko by ste vysvetľovali partnerke, prečo si chcete práve teraz (z postele) odskočiť do supermarketu po kilo čerstvých pomarančov.

Zlepšenie chuti semena

Jednou z možností, ako zlepšiť chuť semena, je výživový doplnok Semenax. Sľubuje dve jednoduché veci – viac semena a lepšiu chuť semena a tento sľub aj veľmi rýchlo plní. V porovnaní s ostatnými výživovými doplnkami patrí k tým lacnejším výživovým doplnkom.
Vimax Pills je podobne ako Semenax, prípravok, ktorý zvyšuje množstvo semena. Hustejšie semeno, ktorého bude už na prvý pohľad viacej však nie je jediný účinok Vimax Pills. Kombinácia vitamínov má unikátny vplyv na chuť Vášho semena. Vaša sexuálna partnerka si zmenu všimne okamžite, lepšia chuť semena bude pre ňu novinkou a určite sa Vás spýta, akým zázrakom ste dnes taký chutný. Účinok, ktorý dramaticky odlišuje Vimax Pills od ostatných produktov je rastový účinok – áno, milí páni, je to naozaj tak – užívanie prípravku Vimax Pills Vám vyčaruje väčší penis. Avšak, nepôjde o pochybné kúzlo – za rastom Vášho pohlavného údu stojí dlhý proces zmien, ktoré podporí samotná príroda (vitamíny + bylinné zložky).

Obidva prípravky sú prírodné výživové doplnky, ktoré môžete bez receptu zakúpiť v lekárni alebo na internete.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Semenax. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prípravky na zlepšenie kvality semena

Konzumácia zdravého semena je príjemný spestrením  fungujúceho milostného života. Pre to, aby ste mali kvalitné semeno, Vám odporúčame 2 prípravky.

Najlepší prípravok na trhu je bezpochyby Vimax Pills. Zlepšuje erekciu a kvalitu semena, zvyšuje testosterón, zväčšuje penis a odstraňuje predčasnú ejakuláciu. Kvalitný, ale drahší je ak prípravok Ultra Potencia. Je to rýchlyk – rýchlo zvyšuje testosterón, libido a podporuje zdravú erekciu. Objednať Ultra Potenciu 

Podobné príspevky

Leave a Reply