Najlepšie tipy na zväčšenie penisu

Čo pomáha na zväčšenie penisu

Čo je to Vákuová pumpa:

Poznáme 2 druhy a to klasickú a vodnú pumpu.  Ak by sme mali porovnať tieto dve pumpy určite by som zvolila vodnú pumpu, pretože aj keď obe pumpy majú rovnaký cieľ tak vodná pumpa dokáže zväčšiť penis omnoho rýchlejšie a efektívnejšie ako klasická pumpa. V prípade, že používate vodnú pumpu nesmiete používať pri nej lubrikačný gél. Avšak ako inak čím lepšie tým drahšie. Čiže už len z tejto vety nám vyplýva, že vodná pumpa bude omnoho drahšia ako klasická pumpa. Avšak, prečo neinvestovať? Vodná pumpa je lepšia, efektívnejšia a čo je asi najhlavnejšie aj bezpečnejšia ako klasická pumpa. Vodnú pumpu by mali používať hlavne muži, ktorý chcú dosiahnuť trvalí účinok, resp. trvalé zväčšenie penisu, či už dĺžky alebo hrúbky.

Čo je lepšie spray alebo gél:

Vákuová pumpaZnepokojuje Vás nedostatočná dĺžka? Tak hor sa do toho. Do dnešného dňa máte problém s veľkosťou vášho penisu, ale nikdy ste sa neodhodlali k žiadnym tabletkám, pretože nenávidíte prehĺtanie tabletiek, vákuová pumpa sa Vám tiež nepáči. Tak vyskúšajte sprej a gél.

Sľubujú nám okamžité zväčšenie penisu. Nakoľko si tento gél alebo sprej aplikujeme rovno na miesto, tak vidíme výsledok veľmi rýchlo. Pre rýchly rast je toto ten najlepší prípravok. Jeho účinky sú nenahraditeľné, pretože okamžite zväčšuje penis a okrem toho ho aj zhmotňuje a rozširuje, vaša erekcia sa stáva pevnejšou a lepšou, preto podpora prítoku krvi do penisu je konečne taká ako má byť. Okrem toho Vám ponúka zlepšenie pružnosti pokožky v tejto oblasti a jej hydratácie. Keďže je vaša pokožka pružná sľubuje Vám aj lepší výsledok a zvýšenie výkonnosti pri sexe. Váš sex sa stane intenzívnou bombou pripravenou na vybuchnutie.

Lovely Lovers Maxilong gél alebo sprey:

Táto veľmi známa značka už sa niekoľko rokov, venuje výrobe výrobkov, ktoré sa používajú ako pomôcky pri posteľových hrátkach. Tieto výrobky sú osvedčené a prinášajú aj takéto riešenia. Tento gél  je gél a sprey, ktorý ponúka znecitlivenie penisu v oblasti nanesenia a tým sa potláča predčasná ejakulácia. Maxilong Gel V tomto prípade sa oddiaľuje ejakulácia na určité obdobie. Tento gél je určený hlavne pre mužov, ktorý podporujú prítok krvi do penisu a tým sa dočasne zväčší penis. Pri zväčšení penisu môžeme povedať, že pohlavný orgán je nie len dlhší ale aj širší a celkovo mohutnejší. Tieto spreje a gély, veľmi dobre pôsobia v prípade, že sa používajú s vákuovou pumpou alebo extenderom. Ak sa používa s jedným s týchto prístrojov efekt sa ukáže čo nevidieť a čo je najlepšie tento výrobok nemá žiaden vplyv na vákuovú pumpu a ani extender. Ak sa s partnerkou chystáte na pohlavný styk a v danej chvíli Vám došiel lubrikant, tak bez akýchkoľvek problémov môžete použiť tento výrobok, pretože okrem zväčšenia penisu Vám ponúka aj zabezpečenie dostatočného zvlhčenia. Takže musíme poznamenať, že nie len to bude pôsobiť ako podpora veľkosti vášho pohlavného orgánu, ale nemusíte sa báť, pretože dostatočne zvlhčí prostredie pošvy u ženy. Tento prípravok zlepšuje vnímanie intímnych podnetov. Môžeme ho používať aj spolu s kondómom. Avšak nesmieme zabudnúť že lubrikačný účinok má len gél, sprey takéto účinky nemá.

Maxilong sa skladá z L-arginínu, ženšenu, guarany, chmeľu , ovsa, žihľavy a mentolu. Tento výrobok je založený na vodnej báze, ktorý nespôsobuje podráždenia pokožky. Dôvodom toho je, že jeho zloženie je viac menej prírodné. Maxilong je výborný výrobok, ktorý nezanecháva žiadne škvrny na veciach.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku luxusného produktu Ultra Potencia na lepšiu erekciu a zväčšenie penisu. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku tohto produktu. Pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma. Zľava platí pre všetky doplnky na afrodi.sk.

Aplikácia gélu

Dostatočné množstvo si dáte na ruku a rozotriete po celej dĺžke pohlavného orgánu. Pomaly to v masírujeme do pokožky a rozotierame. Následne ho necháme pôsobiť približne 10 minút kým nezačneme vidieť alebo pociťovať nejaké tie prvé účinky. Gél narozdiel od spreya môžeme aplikovať viackrát. Sprey môžeme aplikovať len dvakrát až trikrát po celej dĺžke penisu. Avšak, aj keď gél a sprey prešli dermatologickým testovaním, nevylučujú sa alergie. Preto si pred použitím urobte test znášanlivosti. Testovať to môžete na inej časti tela a ak na tom mieste spozorujete vyrážky alebo začervenanie, určite tento výrobok nepoužívajte.

Najlepšie tipy na zväčšenie penisu

Vimax Pills Vám zaručí intenzívny orgazmus :

Doporučujem tento perfektný výživový doplnok, ktorý  je u nás už pár rokov na trhu. Môžeme ho nájsť hlavne prostredníctvom internetového obchodu a možno je dostupný aj v niektorých lekárňach. Tento neodolateľný doplnok stravy pomohol už viac ako dvom miliónom mužov. Vimax Pills je veľmi prospešný pre zdravie muža a jeho prirodzenú erekciu. Tento doplnok stravy je klinicky testovaný. Môžeme povedať, že nijako neohrozuje zdravie človeka, nakoľko jeho zloženie je na 100 percent prírodné.  Z tohto dôvodu si dovolím tvrdiť, že pri jeho užívaní Vám nehrozia žiadne nepriaznivé vedľajšie účinky.  No v závere by sme si mali uvedomiť, že neslúži ako náhrada stravy.

Vimax PillsVimax Pills by mal byť vašim verným spoločníkom v prípade, že máte problém s veľkosťou vášho pohlavného orgánu. Vimax Pills je celosvetovo známy a celosvetovým odborníkom v oblasti zväčšenia a zhmotnenia penisu. Tak dodajte Vášmu pohlavnému orgánu to najlepšie čo môžete. Vimax Pills je tu stále pre Vás a je výživovým doplnkom, ktorý zbavuje mužov predčasnej ejakulácie, predlžuje sexuálny zážitok s partnerkou, prispieva k zväčšeniu penisu a napomáha k silnejšiemu a intenzívnejšiemu orgazmu. Vimax Pills sľubuje nárast  pohlavného orgánu až o 2 centimetre. Ak začnete tento prípravok užívať a začnete pociťovať intenzívnejšiu a častejšiu chuť na sex je to v poriadku, pretože tento neodolateľný prípravok podporuje chuť na sex a sexuálne hrátky. Nezabúdajte, že po užívaní týchto tabletiek sa konečne nebudete musieť hanbiť za svoj sexuálny výkon. Tabletky Vimax Pills sú vhodné na dlhodobé užívanie, pretože ten najväčší účinok dokážeme spozorovať až 3 až 4 mesiacoch po užívaní Vimaxu. Vimax sa užíva každé ráno po jedle.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!  Lekáreň Vimax Pills

Recenzie doktorov: Najlepšie prírodné možnosti na zväčšenie penisu

Z lekárskeho hľadiska by sme Vám radi povedali pár slov o výživových doplnkoch. Sú voľne dostupnou možnosťou a niektoré zväčšujú penis. Na to treba pri kúpe dávať pozor. My Vám dva odporúčame overené prípravky.  Ultra Potencia – patrí k vitamínovej elite. Rýchlo zvyšuje testosterón a libido, zlepšuje trvanie erekcie a jej mohutnosť. Ak nie ste upnutý na to, aby ste mali to najdrahšie, tak je pre Vás Vimax Pills – najlepší  prípravok s dlhodobými účinkami. Zlepšuje erekciu, zvyšuje testosterón a odstraňuje predčasnú ejakuláciu. Oba prípravky dokážu zväčšiť penis a je len na Vás, ktorý si vyberiete.

Podobné príspevky

Leave a Reply