Mýty a fakty: Aké dôsledky má nadbytok testosterónu u žien a u mužov?

Aké dôsledky má nadbytok testosterónu

O testosteróne koluje mnoho mýtov a poloprávd. Čo je pravda a čo je len „babská povedačka“?  To sa dozviete v našom článku.

Tvrdenie č. 1 – Testosterón je pre mužský sexuálny život dôležitý.

Toto je PRAVDA. Testosterón je dôležitý hormón pre každého muža. V období dospievania a adolescencie je zodpovedný za rozvoj typických mužských čŕt – mutovanie hlasu, rast brady, ochlpenie okolo pupku a na hrudi a v neposlednom rade je zodpovedný za zväčšenie a zhrubnutie penisu.

V dospelosti je tento hormón potrebný pre optimálne fungovanie mužského sexuálneho života: pôsobí na  počet spermií, chuť na sex,  potenciu, tvrdosť a silu erekcie, kvalitu ejakulácie, dobu, za akú príde ejakulácia…

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kde kúpiť Vimax  

Tvrdenie č.2 – Je jedno, koľko má muž v tele testosterónu.

Toto je MÝTUS. V tvrdení č.1 sme si vysvetlili, že je dôležitý a dôležité je aj, koľko ho muž má. Testosterón ovplyvňuje chuť na sex, počet spermií, potenciu, tvrdosť a silu erekcie… Ak ho má muž dostatok, všetky tieto vlastnosti fungujú správne.

Ak ho muž nemá dostatok, môže sa to prejaviť rôznymi dysfunkciami v sexuálnej oblasti – impotencia, predčasná/chýbajúca ejakulácia, nízka sexuálna vzrušivosť, slabá erekcia, absencia chuti na sex/nízka chuť na sex.

Preto páni, aby ste sa vyhli sexuálnym dysfunkciám, je potrebné mať vždy dostatok testosterónu.

Tvrdenie č. 3 – Muž nedokáže ovplyvniť, koľko má testosterónu.

Zapamätajte si, prosím, raz a navždy, že toto je MÝTUS!

Zvýšenie testosterónu možno dosiahnuť naozaj jednoducho. ENA zvýšenie testosterónu sú určené lieky na predpis, ale aj výživové doplnky pre mužov. Kým lieky na predpis sa predpisujú v naozaj vážnych prípadoch nedostatku testosterónu,  výživové doplnky si môžete kúpiť hocikedy, len na základe Vašej potreby – bez predpisu. Výživové doplnky na prírodnej báze zvyšujú hladinu testosterónu. Ich 100% prírodné zloženie pôsobí blahodarne pre Vaše telo. Nemajú žiadne vedľajšie účinky a sú vhodné pre väčšinu mužov.

Výživové doplnky sa predávajú v lekárňach alebo na internete. To je výhoda toho, že nepotrebujete predpis.

Testosterón mýty a fakty

Tvrdenie č. 4 – Ženy testosterón nemajú.

Toto je MÝTUS. U žien sa vytvára taktiež tento hormón. Testosterón je však u žien v oveľa nižších hodnotách a preto sa o ňom hovorí málo. Pre optimálne fungovanie sexuálnej aktivity u žien je potrebný iný hormón – estrogén.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

Tvrdenie č. 5 –  Pre ženy je testosterón škodlivý.

Toto je MÝTUS. Testosterón má v primeranom množstve na ženské telo pozitívne účinky. Sexuálny apetít, svalová a celková výkonnosť sú poháňané testosterónom.

Tvrdenie č. 6 –Nadbytok testosterónu prináša ženám neželané účinky.

Toto je PRAVDA. Kým u mužov sa vysoké hladiny testosterónu spájajú len s pozitívnymi výsledkami (vyššia sexuálna výkonnosť, lepšia erekcia, vyššia chuť na sex) u žien výrazný nadbytok testosterónu prináša negatíva – akné, nepravidelná menštruácia, výraznejšie ochlpenie a rast chĺpkov na typicky mužských miestach, strata vlasov.

Takéto patologické zvýšenie hormonálnej hladiny je príčinou poruchy nadobličiek alebo podmozgovej žľazy, prípadne pôsobením liekov.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 7 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Ultra Potencia. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Výživové doplnky na zvýšenie testosterónu

Zvýšenie testosterónu sa týka hlavne mužov a preto je na trhu mnoho výživových doplnkov zameraných  na zaistenie optimálneho fungovania organizmu. Výživové doplnky sú dostupné, bezpečné a účinné… Tak ktorý si vybrať?

Na trhu je viacero výživových doplnkov, my Vám predstavíme dva najlepšie.

  • výživový doplnok Ultra Potencia je považovaný za luxusný produkt. Rýchle zlepšenie erekcie a zvýšenie testosterónu, aké prináša Ultra Potencia je neopakovateľné a preto mu v rýchlosti žiadny výživový doplnok nemôže konkurovať. Jeho slabšou stránkou je vyššia cena, v porovnaní s ostatnými produktmi.
  • Vimax Pills – mnohí zákazníci ho označujú ako najlepší produkt. Pomer cena a kvalita je pre každého dôležitý a aj  preto si získal vernosť zákazníkov dlhodobé zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu – nižšia cena)

Testosterón u žien a u mužov

Ak by náhodou o zvýšenie testosterónu mali záujem aj ženy, je pre nich dostatočne silný výživový doplnok Vimax Pills.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax na predaj

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky na zvýšenie testosterónu

Prípravky na zvýšenie testosterónu, ktoré Vám odporúčame, sú Vimax PillsUltra Potencia. Vimax Pills je účinný pre dlhodobé riešenie problémov v sexuálnej oblasti – odstraňuje predčasnú ejakuláciu, zvyšuje testosterón, zlepšuje erekciu. Nielen lieči, ale aj podporuje – konkrétne zväčšenie penisu. Ultra Potencia je prípravok, ktorý zvyšuje testosterón rýchlo, najrýchlejšie ako výživové doplnky dokážu. Zlepšuje erekciu a libido.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie.
Ejacontrol

Počet tabletiek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívanie tabletiek:
Vimax Pills – dlhodobé
Ejacontrol – krátkodobé aj dlhodobé
VigRX Plus – krátkodobé aj dlhodobé

Denné dávkovanie: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.cz.

Rate this post

Podobné príspevky

Leave a Reply