Menopauza – vek, menštruácia, príznaky, prípravky

Menopauza prípravky

Menopauza – obdobie, na ktoré sa teší asi iba máloktorá žena. Zmeny, ktoré prináša sú významným životným medzníkom. Asi najčastejšou nočnou morou je to, že Váš sexuálny život po menopauze bude o ničom. Áno, obdobie menopauzy výrazne zasahuje do intímneho života, ale tento katastrofický scenár sa nemusí naplniť. V tomto článku si povieme, kedy menopauza prichádza a aké sú príznaky jej nástupu. Zároveň Vám predstavíme riešenia, ako tieto zmeny minimalizovať a užívať si plnohodnotný sexuálny život aj po menopauze. Prinášame Vám aj recenziu na výživové doplnky, ktoré Vám vrátia doterajší sexuálny život a pozdvihnú ho na vyššiu úroveň.

Kedy sa objavuje?

Menopauza nastupuje u žien v rozpätí 45. – 55. rokov, priemerne okolo 51. roku života. Začína po skončení poslednej menštruácie. Ženská reprodukčná sústava prestáva byť zásobovaná estrogénom v takej miere, ako bola doteraz. Prestávajú sa vytvárať vajíčka a u ženy končí obdobie plodnosti. Korene menopauzy sú v evolúcii – Vaše telo sa už necíti byť dostatočne pripravené na potomstvo a preto nevytvára potrebné hormóny.

Možno si teraz hovoríte „Ale toto určite nie, pretože som čítala, že aj ženy po menopauze v 60-tke majú deti.“ Áno, majú – avšak buď ide o umelé oplodnenie so zmrazenými vajíčkami alebo je potrebná vysoká hormonálna stimulácia. Prípady detí, ktoré po menopauze zariadila príroda, sú raritou.

Menopauza

Aké zmeny prináša menopauza?

Viac menej sme si ich vymenovali už vyššie, no zhrnieme si ich ešte raz a prehľadne:

  • Nižšia tvorba estrogénu – estrogén, tzv. ženský hormón sa pred menopauzou tvorí predovšetkým na podporu reprodukčnej činnosti. Po menopauze už jeho tvorba nie je až taká potrebná, avšak, stále má svoj význam (typicky ženské rozloženie tuku na bokoch a stehnách, tvar pŕs atď). Jeho tvorba je minimalizovaná.
  • Nižšia chuť na sex – s chuťou na sex je spojený (vyššie uvedený) ženský hormón estrogén. Toto prepojenie nie je také silné, ako u mužov chuť na sex a testosterón. Chuť na sex u žien súvisí aj s inými faktormi, predovšetkým s emocionálnym rozpoložením. Po menopauze vzniká nerovnováha látok v tele a žena nevedome reaguje na emočnej úrovni. Žena je vystresovaná, ale nevie z čoho – telo je v šoku z tohto náhleho poklesu vitamínov.
  • Menej sexuálne energie – aj sexuálna energia sa spája s estrogénom. Okrem toho, jej nižšia hladina je spojená s biologickou históriou ľudstva – sexuálny styk bol evolúciou primárne určený na zachovanie druhu a nie na slasť. Žena už prirodzene nemôže mať deti a preto má menej sexuálnej energie – nižšiu výdrž, nižšiu chuť na sex… Pomyselná sexuálna dračica, ktorá pri sexe doteraz ťahala za nitky, zadriemava.
Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

 • Suchosť vagíny – toto je jedna z príčin, prečo má žena menej chuti na sex. A popri tom, je to tá najjednoduchšie odstrániteľná príčina! Hladké steny vagíny sú vysušované, pretože sa vytvára menej estrogénu (lebo žena po menopauze nemôže mať deti, príroda sťažuje a znepríjemňuje akékoľvek snahy o sexuálny styk). Obnovenie hydratácie vagíny sa dá jednoducho a za okamih výživovým doplnkom Vigorelle (viac sa o ňom dočítate nižšie v tomto článku).
 • Koniec vytvárania vajíčok – koniec vytvárania ženských pohlavných buniek je priamo ovplyvnený nižšou tvorbou estrogénu.
 • žiadne vajíčka = žiadne menštruačné krvácanie – krvácanie po menopauze je buď chorobným (patologickým) prejavom alebo existuje aj druhé vysvetlenie: predchádzajúca strata krvácania nebola spôsobená menopauzou.
 • žiadne vajíčka = koniec prirodzenej možnosti mať deti – nezabúdajte, že koniec prirodzenej možnosti mať deti neznamená definitívnu stratu možnosti vynosiť dieťa. Pre tie, ktoré deti nestihli, ešte stále existujú umelé/laboratórne spôsoby.

Menopauza prejavy

Existuje aj mužská verzia menopauzy, nazýva sa andropauza, tá však nie je taká výrazná ako menopauza a preto sa o nej hovorí veľmi málo.

Aké sú možnosti?

Kapitulovať pred hrozivými účinkami menopauzy a so sexuálnym životom utnúť raz a navždy? Nie, nie, milé dámy… Menopauza nemusí byť koncom Vášho vzrušujúceho sexuálneho života. Existujú výživové doplnky, ktoré Vám dodajú šťavu. Váš sexuálny život bude ešte korenistejší a počas milovania si na menopauzu ani nespomeniete.

Na trhu sú dva produkty, ktorých účinky sú natoľko výnimočné, že ich nemôžeme nespomenúť.

Clitorin – sú to tabletky pre ženy po menopauze. Ak ste o nich doteraz nepočuli, tak je čas to napraviť. Clitorin je mnohými ľuďmi považovaný za revolučný, pretože výsledný efekt je veľmi silný. Niektorí ho prirovnávajú k Viagre – o tej ste, predpokladám počuli (ak nie, je to mužský liek na predpis na podporu potencie a pokladá sa za najsilnejší liek vôbec) – a Clitorin sa označuje aj ako „ženská Viagra“.

Menopauza nie je prekážka v sexuálnom živote

Ako mávnutím zázračného prútika vo Vás Clitorin zapáli oheň a preberie zadriemanú sexuálnu dračicu. Vďaka tomuto prípravku sa nebudete cítiť ako znovuzrodená, ale ako úplne nová –  na doteraz známy sex zabudnete, pretože Vaša hlava bude plná nových, zmyselne prežívaných milostných zážitkov. A odkiaľ sa vo Vás berie tá nekonečná sexuálna energia? Aj za to môže Clitorin. Výživový doplnok Clitorin zároveň stimuluje hladké steny vagíny a prinavracia im prírodnú schopnosť lubrikácie.

Vigorelle – je to prírodný preparát vo forme krému. Je vhodný pre ženy po menopauze. Účinky krému sú silné a komplexne napĺňajú potreby žien po menopauze. Vigorelle pôsobí:

 • na sexuálnu vzrušivosť – vzrušenie sa dostaví rýchlejšieVigorelle
 • na zmyslovú stránku sexuálneho života – Vigorelle zvýši intenzitu slastných pocitov a predĺži ich prežívanie
 • dlhší orgazmusVigorelle je vytvorený tak, aby Vám orgazmus predĺžil. Ak ste si doteraz mysleli, že zažívate dlhý orgazmus, verte, že Vigorelle ho ešte predĺži. A ak ste mali problém s prežívaním orgazmu (absencia orgazmu), Vigorelle to napraví, pretože je to krém na lepšie vzrušenie.
 • Na zvýšenie duševnej pohody – vitamíny, ktoré prípravok obsahuje, sú tie, ktorých hladiny sa u žien po menopauze najčastejšie znižujú. Optimalizáciou vitamínových hladín žena dosiahne emočnú rovnováhu a nebude pociťovať pre ňu nepochopiteľný stres.
 • Zvýšenie libida – chuť na sex je dôležitou súčasťou sexuálneho aktu. A čím viac jej máte, tým lepšie sa cítite.

Navyše, účinky sa dostavia okamžite po užití, čo iba potvrdzuje, aký je tento prípravok naozaj silný a kvalitný.

Oba prípravky sú v približne rovnakej cenovej kategórii. Rozhodovanie – ktorý produkt je cenovo výhodnejší – odpadá. V oboch prípadoch dostanete, ako zvykne hovoriť, „za málo peňazí veľa muziky.“

AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 6 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku produktu Vigorelle. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

RECENZIE LEKÁROV: Prípravky na najlepší sexuálny život po menopauze

Strašiak menopauza zmení od základov celý sexuálny život. Napriek tomu sa domnievame, že nejde o zmeny k horšiemu, práve naopak. Váš sexuálny život má potenciál byť lepší ako doteraz. Samozrejme, ak viete, ako to zabezpečiť, pretože zázraky sa nedejú. Vaše telo potrebuje v tomto citlivom období podporu vitamínov a mineráov, preto by ste mu ich mali dopriať. Ako najlpešiu možnosť vidíme prírodný výživový doplnok Clitorin. Takmer každý ho považuje za elitu medzi výživovými doplnkami, pre jeho luxusný účinok na ženy po menopauze. Ak pociťujete nedostatok vzrušenia, nedosahujete orgazmy alebo nemáte chuť na sex, mali by ste zvážiť jeho užívanie. Môže Vám len pomôcť.

Podobné príspevky

Leave a Reply