Malý penis – ako prirodzene zväčšiť penis?

Malý penis

V prvom rade by sme mali definovať, čo znamená malý a čo hovoria štatistiky, ktoré nemajú nič spoločné s osobnými dojmami a pocitmi. Poďme teda na to. Veľkosť v stave pokoja je nepodstatná, pretože niektorí muži majú v stave pokoja malý penis, ale keď príde k stoporeniu, môže dosahovať obrovskú veľkosť a naopak, muži s impresívnym penisom v stave kľudu nemusia dosiahnuť enormné zväčšenie pri stoporení.
Veľkosť pohlavného údu v kľude a pri stoporení nemajú súvislosť.

Hoci bolo urobených niekoľko serióznych výskumov, štatistický priemer sa líši. V USA je to takmer 14 cm podľa najznámejšej štúdie žurnálu o sexuálnej medicíne. Penis väčšiny mužov dosahuje pri stoporení 12,7 cm až 15,2 cm, takže pri veľkosti pod 12,7 cm sa považuje penis za malý. Nenechajte sa poblázniť veľkosťou, ktorú často môžete vidieť vo filmoch pre dospelých, všetci herci sú špeciálne vyberaní, a veľkosť ich penisu ďaleko prevyšuje bežný priemer. Tieto filmy určite neukazujú priemer a tiež používajú rôzne vizuálne triky, aby hercov penis vyzeral väčší.

Záleží ženám na veľkosti?

Tak toto je otázka, na ktorú by všetci muži chceli poznať odpoveď. Hoci väčšina žien tvrdí, že veľkosť pre nich nie je rozhodujúca a že všetko je len o správnej technike a milujúcom partnerovi, je to len polovičná pravda. V anonymných anketách sa mnoho žien vyjadrilo, že veľkosť penisu je pre ne dôležitá, minimálne z estetického hľadiska. To však neznamená, že malý penis nedokáže ženu uspokojiť, alebo že nemôžete zažiť skvelý sex, ale pravdou je, že na veľkosti záleží. Zachovajte ale pokoj. Podľa viacerých výskumov rôznych inštitúcií uskutočňovaných od r. 1942 až 85% žien je spokojných s veľkosťou penisu svojho partnera, zatiaľ čo iba 55% mužov je spokojných so svojim údom.  Problém teda nie je taký veľký, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Dobrou správou je, že príliš veľký pohlavný úd nie je výhodou, pretože sexuálny styk môže byť pre ženu bolestivý. Z toho vyplýva, že priemerná alebo trochu podpriemerná veľkosť môže mať svoje výhody, obzvlášť ak obľubujete napríklad análny sex.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Vimax Pills SK

Veľkosť vášho pohlavného údu je daná geneticky, hoci existujú samozrejme aj výnimky.

Ak túžite mať väčší penis, chirurgický zákrok môže byť riešením, hoci tento spôsob riešenia sa vždy spája s rizikami zahŕňajúcimi anestéziu, hojenie rán, bolesť spôsobenú jazvami a v najhoršom prípade deformáciu penisu alebo problémy s erekciou. Podľa nás je toto až posledná možnosť, aj keď pre mužov s penisom menším ako 7 cm je to často jediné riešenie. Našťastie tento problém trápi len 0,5% všetkých mužov na svete. Ak veľkosť vášho prirodzenia je mierne podpriemerná, zápory operácie prevyšujú klady. Okrem iného, operácia predstavuje najdrahší spôsob zväčšenia penisu. Neznamená to však, že chirurgický zákrok nie je vhodným riešením rôznych zdravotných indikácií ako je úplná impotencia napríklad, ale podstupovať zákrok len kvôli dosiahnutiu väčšieho penisu…sú aj menej riskantné spôsoby s dobrými výsledkami.

Ako prirodzene zväčšiť penis

Veľmi populárne sú teraz rôzne prístroje na zväčšenie penisu. Predávajú sa zväčša za stovky dolárov. Ich používanie veľmi neodporúčame, pretože to môže viesť k poškodeniu ciev v penise, v horšom prípade k poruche erekcie alebo k neschopnosti dosiahnuť erekciu. Napriek varovaniu mnohých lekárov, muži tieto varovania ignorujú. Nenechajte sa teda oklamať reklamou.

Čo však rozhodne odporúčame, sú cvičenia, ktoré praktizovali už v starovekom Egypte. Známe cvičebné programy „Penis Enlargement Remedy“ pomohli tisíckam mužov dosiahnuť väčší penis a to minimálne o 5 cm pri stoporení. Cvičiť je ale potrebné pravidelne. Výsledok pretrváva 3 až 6 mesiacov a je vidieť už po niekoľkých týždňoch cvičenia.

Naše odporučenie znie: vyskúšajte tabletky na zväčšenie penisu

Ultra Potencia– prírodný doplnok výživy určený na zväčšenie penisu s rýchlym efektom. Cena je o niečo vyššia.

Vimax Pills – tabletky na prírodnej báze zaručujúce zväčšenie penisu s dlhodobým efektom za nižšiu cenu.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Ultra Potencia. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma. Zľava platí pre všetky doplnky na afrodi.sk.

RECENZIE DOKTOROV – Dva najlepšie prípravky na zväčšenie penisu

V prípade, že plánujete aktívne pracovať na zväčšení penisu, odporúčame Vám zvoliť prírodnú cestu výživových doplnkov. Odporúčané prípravky sú rovnako kvalitné, líšia sa v cene a rýchlosti.

Ultra Potencia – ak ste nedočkavý a ochotný priplatiť, vyberte si tento luxusný prípravok. Bleskové zvýšenie libida a testosterónu sprevádzané zväčšením penisu a zlepšením erekcie Vás prekvapí svojou rýchlosťou
Vimax Pills – ak radšej chcete ušetriť nejaké peniaze a ste ochotní trocha počkať na efekt, tak je pre Vás Vimax. Keď počkáte, dočkáte sa dlhodobého zlepšenia erekcie a zvýšenia testosterónu, na už na prvý pohľad väčšieho penisu a odstránenia predčasnej ejakulácie.

 

Podobné príspevky

Leave a Reply