Ejakulát – množstvo, vitamíny, hustota, chuť

Zdravý ejakulát

Muži majú o ejakuláte mnoho nezodpovedaných otázok. Nemajú odvahu opýtať sa ich nahlas – tvárou v tvár – svojho lekára a niektoré ani svojho kamaráta. Anonymne, za pomoci doktora Googla sa jeden druhému snažia odpovedať v diskusných fórach pre mužov. Nie vždy sú tie odpovede korektné a preto, aby nevznikali nedorozumenia, sme si pre Vás pripravili odpovede na tie najčastejšie otázky, ktoré majú muži o ejakuláte.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Dragon Power skúsenosti

Čo je to ejakulát a z čoho sa skladá?

Ejakulát je látka, ktorá je vylučovaná z mužského tela pri sexuálnom vzrušení. Zloženie ejakulátu je rôznorodé. Pretože je jeho cesta z tela muža dlhá, tak sa pri ejakulácii cestou von k spermiám nabalia rôzne sekréty, ktoré sú vylučované semennými vačkami, prostatou a močovou rúrou.

Podiel v ejakuláte priemerného muža je nasledovný:

 • Pohlavné bunky = spermie – 3-7%
 • Sekrét semenných vačkov – 45 – 80%
 • Sekrét prostaty – 10 – 30%
 • Sekrét močovej rúry – 2-5%

Hlavnou úlohou ejakulátu je dostať sa k vajíčku aby jedna zo spermií oplodnila ženu. Tieto sekréty, ktoré ejakulát obsahuje, napomáhajú spermiám v pohybe a udržiavajú ich vitálne.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kde kúpiť Vimax Pills

Ako chutí ejakulát?

Ťažko povedať. Jeho chuť je premenlivá a odvíja sa od Vášho zdravotného stavu, od kvality stravy, ktorú konzumujete, či užívate nejaké návykové látky, lieky…

Za predpokladu, že ste zdravý, máte dostatok vitamínov, nepijete, nefajčíte a nedrogujete a stravujete sa zdravo, by mal mať ejakulát prijemnú chuť pre ženu.

A čo potom? Ochutnať na jazyku a vypľuť alebo ho môže žena aj prehltnúť?

Prehĺtanie semena je medzi ženami stále kontroverzná téma. Niektorým sa to páči, iné si to nevedia ani predstaviť… Je to veľmi subjektívna záležitosť. Muž by od ženy nemal vyžadovať prehĺtanie semena nasilu, len preto, že to chce on. Prehĺtanie semena môže byť nádherným  vyvrcholením celého sexuálneho spojenia muža a ženy. Prípadná konzumácia ejakulátu má pozitívne účinky na Vašu partnerku – odstraňuje akné, znižuje riziko tvorby rakoviny, napomáha ľahšiemu odbúravaniu stresu.

Zdravý ejakulát chuť

Obsahuje ejakulát vitamíny?

Za predpokladu, že ste zdravý a máte dostatok vitamínov Vy sám, obsahuje aj Váš ejakulát hlavne vitamín B12 a vitamín C. Semeno ďalej obsahuje minerálne látky ako vápnik, zinok, draslík, fosfor, horčík, keratín, fruktózu, kyselinu listovú, spermín,, prostaglandíny a mnoho ďalších.

Obsah vitamínov a minerálov v ejakuláte spríjemňuje jeho chuť a ako sme už uvádzali vyššie – čím ste zdravší, tým príjemnejšiu chuť má pre Vašu partnerku.

Aká konzistencia ejakulátu je lepšia? Hustý alebo riedky?

Ak máte v ejakuláte dosť pohyblivých spermií, dokážete ženu ovplyvniť aj redším ejakulátom. Platí však, že hustejší ejakulát je lepší. Ejakulát by nemal byť vodavý, pretože to môže indikovať nejaké zdravotné problémy v rozmnožovacej sústave.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax recenzia

Môže byť môj ejakulát lepší?

Samozrejme, že môže. Ak máte snahu zlepšiť kvalitu Vášho ejakulátu, skúste výživové doplnky. Predstavujeme Vám dva exkluzívne kusy – SemenaxVimax Pills.

1, Semenax – prírodné tabletky na podporu ejakulátu Vám zaručujú

 • väčšie množstvo ejakulátu – s väčším množstvom ejakulátu sa nesie nárast spermií. Viacej spermií = vyššia plodnosť. Prírodné zloženie výživového doplnku Vaše spermie udržiava morfologicky zdravé, aby Vaše budúce potomstvo bolo rovnako zdravé ako Vy.
 • zlepšenie semena – vitamíny a minerály, ktoré tento výživový doplnok obsahuje, pomáhajú zvýšiť hustotu Vášho semena na optimálnu hodnotu a zlepšujú celkovú chuť ejakulátu. Vaše semeno sa obohatí o účinné látky, podporí a predĺži vitalitu spermií.
 • viac semena – nejednu ženu pohľad na semeno vzrušuje a čím viac ho vidí, tým je vzrušenejšia. Viac semena je zároveň automatickým zvýšením Vašej šance na oplodnenie partnerky.
 • prírodné zvýšenie plodnosti – Zloženie bylín bolo citlivo vyberané v súlade s potrebami budúcich otcov – súhra ideálnej zdravej kombinácie bylín a ich účinných látok funguje spoľahlivo.
POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Semenax. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

2, Vimax Pills – výživový doplnok na zlepšenie sexuálneho života Vám pomôže, keď hľadáte

 • zlepšenie erekcie – kvalitná erekcia je základom úžasného sexu. Demonštruje mužskú silu a čím kvalitnejšia je, tým je Vaša partnerka spokojnejšia.
 • zvýšenie množstva semena – viacej ejakulátu sa rovná viac spermií a viac podporných látok pre spermie. Zvýšite tak svoju šancu aby Vaši chlapci dobehli až do cieľa. Vyššie množstvo ejakulátu má aj iné opodstatnenie – nie každý muž si kupuje Vimax Pills, pretože si chce ihneď zakladať rodinu. Väčšie množstvo semena ukazuje, že ste väčší chlap a Vašu partnerku to môže vzrušovať ešte viac. Zároveň, ak je striekanie Váš obľúbený šport, tak keď budete mať viac ejakulátu a zároveň lepšiu erekciu, dostriekate ho ďalej.
 • zväčšenie penisu – nesúvisí to priamo s ejakulátom, avšak, uznajte sami – tento úžasný efekt sme Vám nemohli zamlčať. Zväčšenie (aj zhrubnutie) penisu nastáva vďaka tomu, že bylinné zloženie stimuluje rastové bunky v penise, tie sa aktivujú a pracujú. Možno si myslíte, že je to nemožné – avšak, presne takto sa to dialo s Vašim penisom aj v puberte. Len vtedy si tieto látky produkovalo Vaše telo samo.

Doplnky výživy pre zdravý ejakulát

Účinky Vimax Pills pretrvajú dlhodobo a preto tento výživový doplnok nezabije Vašu peňaženku.

Za nakupovanie výživových doplnkov sa nemusíte hanbiť. Ako to už z názvu vyplýva, sú to „doplnky výživy“ – ide o podporu dôležitých vitamínov a minerálov pre telo. Neznamená to, že máte problém v sexuálnej oblasti, ale že sa o svoje telo naozaj príkladne staráte. Výhodou všetkých výživových doplnkov je, že svojmu zdraviu nemôžete škodiť. Skladajú sa z prírodných látok (extrakty z bylín) a vitamínov a tie nikdy nepôsobia na telo škodlivo (samozrejme, ak užívate všetko s mierou).

Výživové doplnky si viete pohodlne zakúpiť kedykoľvek bez receptu – aj teraz hneď – online.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prípravky na zlepšenie ejakulátu

Od kvality ejakulátu sa odvíja mužská plodnosť. Tieto lieky Vám zlepšia jeho kvalitu

Odporúčame Vám prípravok Ultra Potencia. Je to luxusný prípravok s rýchlym efektom na celý komplex sexuálneho zdravia – zvyšuje testosterón a libido, podporuje zdravú erekciu a obohacuje ejakulát.

Odoprúčame Vám aj prípravok Vimax Pills. V sexuálnom živote pôsobí dlhodobo a dosiahnete tieto zmeny: zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu, zväčšenie penisu, odstránenie predčasnej ejakulácie a zlepšuje kvalitu ejakulátu.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcieEjacontrol

Počet tabletiek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívanie tabletiek:
Vimax Pills – dlhodobé
Ejacontrol – krátkodobé aj dlhodobé
VigRX Plus – krátkodobé aj dlhodobé

Denné dávkovanie: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Prírodné zloženie:
Vimax Pills – ÁNO
Ejacontrol – ÁNO
VigRX Plus – ÁNO

 

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.sk.

Podobné príspevky

Leave a Reply