Ejakulácia

Ejakulácia

Ejakulácia je téma, ktorá je medzi mužmi tabu. Nerozprávajú sa o nej bežne. Často uvažujú, či sú lepší, horší, čo je v norme a čo už nie… Vzniká tak mnoho nezodpovedaných otázok.  Chceme Vám pomôcť a preto sme pre Vás pripravili odpovede na tie najčastejšie otázky, ktoré majú muži všetkých vekových kategórii o ejakulácii.

Čo je to ejakulácia a kedy sa objavuje?

Ejakulácia je proces, pri ktorom sa z tela muža uvoľňuje ejakulát. Je to produkt mužských pohlavných orgánov. Tento produkt sa zvykne označovať aj ako semeno. Jeho zloženie sa skladá zo spermií (5%) a rôznych sekrétov (95%), ktoré sa k spermiám pripoja na ceste zo semenníkov. Ejakulát je produkovaný za cieľom oplodniť ženu.

Ejakulácia sa objavuje u mužov buď pri pohlavnom vzrušení alebo mimovoľne (polúcia, prevažne v ranných hodinách).

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kde kúpiť Vimax Pills

Ako vyzerá zdravý ejakulát?

Zdravý ejakulát má mať 3-8 ml, bielu až šedastú farbu, nie je vodavý. Ejakulát priemerného muža obsahuje 20 – 100 miliónov spermií. A čo je najdôležitejšie – mal by byť dostatočne kvalitný, aby ste boli schopný oplodniť ženu.

Na oplodnenie ženy podľa Svetovej zdravotníckej organizácie by mal ejakulát mať aspoň 1,5 ml a mal by obsahovať aspoň 15 miliónov spermií, pričom minimálne 40 % musí disponovať vysokou pohyblivosťou.

Samozrejme, aj pri nižších číslach sa môže nájsť jedna dostatočne silná spermia na oplodnenie ženy.

Aké problémy s ejakuláciou môžu nastať?

 • Problémy s ejakuláciou

  Predčasná ejakulácia – je sexuálna dysfunkcia – najznámejšia a najčastejšia. Väčšinou postihuje mladých mužov, ktorým vzrušenie prudko koluje v krvi a veľmi rýchlo začnú ejakulovať. Ejakulácia prichádza veľmi skoro po začatí sexuálneho styku. Stretávajú sa s ňou hlavne mladí chlapci alebo tí, ktorí mali dlhšiu sexuálnu abstinenciu. Novinkou nie je ani u mužov v strednom veku. Znie to ako maličkosť, avšak radosť zo sexu nemá ani jeden z partnerov.

 • Retrográdna ejakulácia – ide o ejakuláciu, ktorej nasmerovanie nie je von z tela, ale do Vášho tela – do močového mechúra. Ejakulácia môže ísť nesprávnym smerom celá, prípadne len jej časť. Táto forma problémov s ejakuláciou je ojedinelá a postihuje približne 1% mužov. Liečba retrográdnej ejakulácie vyžaduje krátky zákrok u lekára.
 • Bolestivá ejakulácia – ak Vašu ejakuláciu sprevádzajú bolesti (alebo krv), tak je to varovný signál. Telo sa Vás snaží upozorniť na možné problémy. Väčšinou sa to stáva, keď telo bojuje s nejakým zápalom (najčastejšie zápal močových ciest) alebo sexuálne prenosnou chorobou (kvapavka).

Ak zažívate tieto problémy pri ejakulovaní, mali by ste čo najrýchlejšie vyhľadať lekára.

 • Oneskorená ejakulácia (žiadna ejakulácia) – je to stav, kedy muž potrebuje dlhšiu sexuálnu stimuláciu (viac ako 30 minút) na dosiahnutie vyvrcholenia a ejakulovania. Niektorí muži, ktorí zažívajú tento problém, nie sú schopní ejakulovať vôbec.

Občas to zažije každý muž, no keď sa z toho stane chronická záležitosť, je to problém pre lekára.

Ak máte podozrenie, že jedna z možností je ten Váš prípad a je to vážne, neváhajte navštíviť odborníka a začnite svoju liečbu. Tieto problémy Vám môže spoľahlivo diagnostikovať len doktor.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

Výživové doplnky

Výživové doplnky sa užívajú nielen ako podpora ejakulácie, ale aj pri menších problémoch s ejakuláciou. Sú odporúčané lekármi v prípadoch, ktoré nutne nevyžadujú lieky na predpis, ale potrebujú vylepšiť. Účinné látky, ktoré majú výživové doplnky, pôsobia takmer rovnako ako tie obsiahnuté v liekoch na predpis. Výživové doplnky však na rozdiel od liekov na predpis nepredstavujú hrozbu v podobe vedľajších účinkov. Za to môže ich prírodné zloženie. Ďalšou výhodou výživových doplnkov je, že ich viete kúpiť bez predpisu lekára.

Zakúpiť ich môžete v lekárni alebo v internetovej lekárni – je to len na Vás. Na Slovensku sa predávajú iba tie, ktoré boli schválené ministerstvom, preto sa nemusíte báť nejakých „placebo tabletiek“.

Produkty na podporu ejakulácie

K najpredávanejším voľným produktom na trhu sa radia tieto výživové doplnky :

Semenax – výživový doplnok na podporu tvorby semena a zvýšenie plodnosti muža. Jeho účinky sú:

 • viac semena – mužské semeno je už iba „šľahačkou na torte“ – je to záverečnou bodkou sexuálneho vyvrcholenia, no je to dôležitá vec. Množstvo semena, ktoré muž vyprodukuje, poukazuje na to, v akej fyzickej kondícii je. Partnerky si aj takúto drobnosť všímajú a pamätajú. Neraz podľa toho hodnotia kvalitu, aký ste milenec.
 • prírodné zvýšenie plodnosti – prírodné zložky, z ktorých sa Semenax skladá, sú čistým výtvorom prírody a nemusíte sa báť alergických reakcií alebo vedľajších účinkov. Doplnenie minerálov a vitamínov prospieva telu muža a posilňuje zdravie.
POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku produktu Semenax. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Vimax Pills – výživový doplnok, ktorý komplexne podporuje činnosť mužskej reprodukčnej sústavy. Jeho účinky sú:

 • zvýšenie množstva semena – ak máte vážne plány splodiť dieťa, zvýšenie množstva semena Vám zaručene zlepší šance. Väčšie množstvo semena priaznivo pôsobí na celý sex
 • zlepšenie erekcie – s kvalitnejšou erekciu dosiahnete to, že sa Vaše semeno počas pohlavného styku dostane bližšie k vajíčku ženy. A ak Vám nejde práve o počatie dieťaťa, nevadí. Lepšia erekcia poskytne Vám aj Vašej partnerke dlhšiu rozkoš počas milovania.
 • zväčšenie penisu – penis je pýchou každého muža. Málo výživových doplnkov sa môže pochváliť rastovým efektom – do dĺžky aj do hrúbky.
  Vimax Pills je jedným z tých vyvolených, ktorý to dokáže. Výsledky Vimax Pills sa merajú v centimetroch a trvajú dlhodobo.
Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax zľava
Obidva produkty sa tešia veľkej obľube medzi pánmi. Ako sme už spomínali, ich kúpa neznamená, že máte problém, ale že sa o svoje zdravie poctivo staráte a záleží Vám na budúcnosti. Majte na pamäti, že kúpa výživových doplnkov nie je hanba, ale prozreteľnosť.

Tak, dúfame, že sme Vám čo najlepšie zodpovedali tieto otázky o ejakulácii.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prípravky na lepšiu ejakuláciu

Ako môžete zlepšiť ejakuláciu? Odporúčame Vám prírodné tabletky Ultra Potencia a Vimax Pills.

Pod značkou Ultra Potencia sa skrýva potenciál byť najlepší. Najrýchlejší prípravok zväčšuje penis, zvyšuje tvorbu testosterónu a libida, podporuje zdravú erekciu a zlepšuje ejakuláciu. Ultra Potencia objednať 

Vimax Pills sa dlhšiu dobu považuje za najlepší. Dlhodobé zmeny, ktorými obohacuje sexuálny život sú: zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu, zväčšenie penisu a odstraňuje častý mužský problém – predčasnú ejakuláciu.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcieEjacontrol

Počet tabletiek:
Vimax Pills – 30
Ejacontrol – 3
VigRX Plus – 60

Doporučené užívanie tabletiek:
Vimax Pills – dlhodobé
Ejacontrol – krátkodobé aj dlhodobé
VigRX Plus – krátkodobé aj dlhodobé

Denné dávkovanie: VigRX Plus
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Prírodné zloženie:
Vimax Pills – ÁNO
Ejacontrol – ÁNO
VigRX Plus – ÁNO

 

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.sk.

Podobné príspevky

Leave a Reply