DOPORUČUJEME: Prírodné prípravky, pilulky, doplnky po menopauze

Najlepšie prípravky na sex po menopauze

Hormonálne zmeny sú zodpovedné za väčšinu „vedľajších účinkov“ menopauzy zahŕňajúc zvýšené riziko určitých chorôb a stavov. Keď hladina estrogénu poklesne, zvyšuje sa riziko vzniku osteoporózy a srdcovo-cievnych ochorení. Vzniká tiež tendencia, že žena v prechode trpí návalmi tepla, zmenami nálad a suchosťou vagíny. A ako s tým bojovať? Kľúčovou zložkou v starostlivosti počas a po menopauze by mali byť vitamíny a doplnky, ale proces výberu najvhodnejšieho prípravku môže byť komplikovaný. Čo sa prípravkov určených pre obdobie menopauzy týka, nehovoríme len o jednej tabletke ale o celom procese, komplexnom systéme. O výbere toho najvhodnejšieho prípravku pre vás je vhodné sa predtým poradiť s vaším lekárom. 

REVOLÚCIA: Prírodné prípravky po menopauze zlepšia váš celkový zdravotný stav. Budete sa cítiť úžasne. Zaručene.

Ponúkame vám tri dôležité kategórie prípravkov určených na užívanie počas obdobia menopauzy a po ňom, ale ešte predtým je dôležité sa ubezpečiť, že vaše telo je schopné takéto prípravky spracovať. To znamená mať zdravý žalúdok, funkčnú pečeň a nadobličky. Môžete užívať vitamíny a doplnky výživy aké chcete, ale ak nemáte v poriadku žalúdok a pečeň, účinkovať nebudú.

Probiotiká Probiotiká – užívaním probiotík zabezpečíte, že váš žalúdok bude pracovať tak, ako má. Vaša črevná mikroflóra môže byť narušená stresom, nevhodnou stravou, antibiotikami alebo kolísaním hladiny hormónov spôsobeným menopauzou. Táto nerovnováha hormónov spôsobuje nielen zlú absorpciu doplnkov výživy, ale tiež môže viesť k symptómom ako plynatosť a nadúvanie, zápcha, zažívacie problémy a brušný tuk. Probiotiká zlepšujú činnosť čriev, dokážu ustáliť hladinu hormónov a pomáhajú pri chudnutí. Vyberajte najmä probiotiká, ktoré obsahujú viac ako 10 biliónov živých kultúr a najmenej päť rôznych druhov kmeňov baktérií.

Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky – ďalšia na rade je vaša pečeň. Pečeň spracováva a syntetizuje hormóny a hovorí im, kam v tele majú ďalej putovať. Ak sa neočisťuje poriadne, telo hromadí hormóny. Jedným z najlepších detoxikačných prostriedkov je rastlina pestrec mariánsky. Pomáha očistiť pečeň od toxínov.

 

AshwagandhaAshwagandha alebo indický ženšeň – tiež by ste mali myslieť na svoje nadobličky. Tento orgán sa nachádza nad obličkami a jeho úlohou je produkovať hormóny ako estrogén, testosterón a stresový hormón kortizol. Keď sú ale nadobličky vyčerpané – keď ste vy v strese, pociťujete úzkosť, hnev alebo sa cítite deprimovaná – vaše telo sa rozhodne, že je dôležitejšie produkovať kortizol namiesto pohlavných hormónov. Existuje nejaké riešenie? Ashwagandha, Ayurvédska bylina známa svojimi priaznivými účinkami pri obličkovej nedostatočnosti, vyrovnávaní hormonálnej hladiny, zlepšuje tiež príznaky menopauzy ako sú návaly tepla a zmeny nálad. Táto rastlina dokáže znížiť hladinu stresového hormónu kortizolu, a v prípade, že je jeho hladina v tele nízka, dokáže ju zvýšiť.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

 

Radí odborník: Získajte základné znalosti ako podporiť vaše zdravie po menopauze

Ženy nad 50 rokov by mali byť aktívnejšie čo sa týka kľúčových vitamínov a minerálov. Zdravé kosti, srdce, mozog a prsia sú prioritou. Tieto štyri doplnky výživy podporujú zdravie uvedených orgánov a pôsobia preventívne proti ich ochoreniam.

Vápnik je základom pre zdravé kosti a je obzvlášť dôležitý počas obdobia menopauzy, kedy dochádza k poklesu estrogénu, čo má za následok náchylnosť k vzniku osteoporózy. Riziko vzniku je až päťkrát vyššie ako u mužov. Zatiaľ čo najväčším zdrojom vápnika je jedlo, ak ste žena v menopauze a nedosiahnete hladinu 1 000 až 1 200 mg prostredníctvom stravy, doplnky s obsahom vápnika sú múdra voľba. Pred začatím užívania vám ale odporúčame poradiť sa s vašim lekárom o kladoch a záporoch, ktoré vám tieto preparáty môžu ponúknuť, pretože s ich užívaním sa spája zvýšené riziko vzniku infarktu.

AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 5 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku produktu Clitorin. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

Vitamín Dsa nazýva aj super vitamín. Nie je dôležitý len pre zdravé kosti, ale tiež znižuje riziko srdcového infarktu, vysoký krvný tlak, riziko vzniku mŕtvice, astmy, alergií a rakoviny prsníka. Vitamín D sa ťažko získava z potravy alebo zo slnka, hoci toto sú jeho hlavné zdroje. Keďže až 75% ľudí trpí nedostatkom tohto vitamínu, odporúča sa dodatočný prísun vo forme výživových doplnkov. Denná dávka obsahujúca 600 jednotiek je diskutabilná odkedy niekoľko štúdií preukázalo, že vyššie dávky vitamínu D sú nevyhnutné pri liečbe rôznych ochorení a majú priaznivý vplyv pri prevencii rakoviny.

Omega 3 mastné kyseliny z rybieho olejamajú efektívny a silne prirodzený protizápalový účinok, čo je kľúčové v období menopauzy a po nej. Má význam nielen pre zdravý kardiovaskulárny systém a v znižovaní hladiny triglyceridov, ale je tiež silným antioxidantom a chráni mozog pred oneskoreným kognitívnym vývojom, demenciou a Alzheimerovou chorobou. Týždenne by ste mali zjesť najmenej dve porcie ryby, môže to byť losos, pstruh, sardinky, haring. Výživové doplnky sú ale tiež žiaduce, aby ste dosiahli potrebnú hladinu omega 3 mastných kyselín, ktorá je taká dôležitá pre vaše zdravie. Denne odporúčame užívať doplnky s rybím olejom s obsahom EPA a DHA 1 000 až 2 000 mg.

Multivitamínypravdou je, že najlepší spôsob ako získať všetky potrebné vitamíny, minerály a antioxidanty je prostredníctvom vyváženej stravy. Problém však je, že bežná strava nemusí pokrývať vaše potreby. Riešenie ponúkajú multivitamínové prípravky.

Zlepšenie zdravia po menopauze

BOMBA: Ako zlepšiť váš sexuálny život?

Clitorin – tabletky na prírodnej báze sú určené pre ženy na zvýšenie chuti na sex a celkové zlepšenie sexuálneho života. Tabletky pomáhajú zvýšiť uspokojenie, vy zažívate väčšie potešenie z intimity s vašim partnerom a tým môžete dosiahnuť aj intenzívnejší orgazmus.

Vigorelle – krém na zvlhčenie vaginálnej oblasti, s okamžitým vzrušením. Zabezpečí vám pocit pohodlia pri sexe, rýchle vzrušenie, zvýšené libido.

 

RECENZIE DOKTOROV – Najlepší prírodné riešenie intímnych problémov

Problémy v intímnej oblasti zažíva mnoho žien. Keď sa odhodlajú navštíviť odborníka na sexuálne zdravie, zistia, že riešenie je jednoduché – výživové doplnky. Odporúčame Vám doplnok výživy Clitorin, ktorý sa zvykne na diskusiách označovať aj ako ženská Viagra, kvôli sile svojich liečivých účinkov. Poradí si s komplexným sexuálnym zdravím – dodá sexuálnu energiu a zvýši sexuálne vzrušenie. Účinky tohto  prípravku si všimne aj Váš partner, keď nebude stíhať počítať Vaše orgazmy.

 

Podobné príspevky

Leave a Reply