DOPORUČUJEME: Najlepší vaginálny gél – Femigel vs Tea Tree olej vs Jenamazol

Najlepší vaginálny gél – Femigel

BOMBA: Ako zmierniť suchosť a svrbenie pošvy? Vyskúšajte Femigel.

Femigel je antiseptický a hydratačný vaginálny gél určený pre ženy trpiace suchosťou a svrbením pošvy. Tento prírodný vaginálny gél s 3%-ným obsahom čajovníkového oleja je špeciálne navrhnutý tak, aby obnovil prirodzené kultúry a vlhkosť vo vagíne. Zmierňuje tiež nepríjemné svrbenie.

FemigelKandidóza je hubová infekcia a čajovníkový olej má prirodzené antimykotické a antibakteriálne účinky. Krém nie je mastný, neobsahuje alergény a jeho používanie je jednoduché a pohodlné.

 • balenie obsahuje 4 aplikátory á 5 ml
 • je to vaginálny nehormonálny gél, ktorý sa používa na zmiernenie suchosti a svrbenia pošvy spôsobených kandidózou
 • odporúča sa použiť jeden aplikátor každý tretí deň na zmiernenie svrbenia
 • vo vážnejších prípadoch sa môže použiť jeden aplikátor každý večer, potom ďalší každý druhý deň po dobu jedného týždňa a nakoniec tretí aplikátor každý tretí deň počas jedného týždňa

Pred použitím pretrepte tubu s gélom. Otvorte. Pre pohodlnejšiu aplikáciu si sadnite alebo ľahnite. Gél aplikujte priamo do pošvy zo špeciálne zabezpečeného aplikátora. Ideálne je aplikovať gél pred spaním. Po použití aplikátor vyhoďte.

Gél obsahuje tea tree olej, ktorý má prirodzené antibakteriálne a antimykotické účinky a pôsobí preventívne proti opakujúcej sa kandidóze. Neobsahuje parabén ani parfum, je špeciálne navrhnutý na prirodzenú obnovu kultúry v pošve a zvyšuje tiež vlhkosť v pošve, čo zmierňuje svrbenie a zabezpečuje prirodzené pH. V prípade, že váš partner tiež trpí kvasinkovou infekciou, odporúča sa, aby obaja partneri používali tento gél. Gél je založený na prírodnej báze, dobre sa znáša a je klinicky testovaný.

 

Radí odborník: Tea Tree olej má priaznivé účinky pri vaginálnej kvasinkovej infekcii

Tea tree olej je účinný prírodný olej, ktorý má priaznivé účinky pri liečbe vaginálnej kvasinkovej infekcie ako aj pri liečbe iných typov kandidóz. Napriek tomu, používajte tento olej opatrne, nebezpečné je najmä jeho prehltnutie. Nemôže sa totiž užívať vnútorne! Rovnako sa ubezpečte, že ho uchovávate mimo dosahu detí. Dôležité je skladovanie na tmavom mieste.  Ak trpíte vážnou kvasinkovou infekciou alebo ak sa infekcia stále vracia, tea tree olej je skvelá voľba. Existuje mnoho štúdií, ktoré potvrdzujú účinnosť tohto oleja pri uvedených infekciách.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu na Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Vyskúšajte prírodné tabletky na lepšie vzrušenie, zväčšenie pŕs a silnejší orgazmus, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo!

Clitorinlepšie vzrušenie pre najlepší orgazmus, môže pomôcť pre rýchle oplodnenie pre ženy.
Vigorellelubrikačný gél pre lepšie zvlhčenie vagíny, výsledkom je zvýšenie libida, vyššia chuť na sex.
Breastmaxtabletky na zväčšenie poprsia a štíhlu postavu, doporučujeme dlhodobé užívanie pre ženy.
Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk Chcem využiť zľavu

Olej môžete použiť pri kúpeli vo vani. Julia Lawlessová vo svojej knihe Encyklopédia esenciálnych olejov uvádza, že stačí pridať päť až desať kvapiek oleja na liter vody. Avšak namiesto čistej vody môžete použiť aj jablčný ocot, ktorý je známy ako „kvasinkový zabijak“. Stačí len premiešať vodu a môžete ísť na to. Okúpte sa tak ako obyčajne, či už ráno alebo večer pred spaním. Do kúpeľa môžete pridať aj iné esenciálne oleje. Každý z nich má iný účinok v boji proti kvasinkovej infekcii a navyše, keď budete atakovať infekciu z rôznych uhlov, liečivá sila kúpeľa bude väčšia. Kúpele sa odporúčajú trikrát do týždňa a mali by trvať 10 – 20 minút. Pomôcť by mohli aj výplachy pošvy.

Účinky čajovníkového oleja:

 • zabíja huby, ktoré spôsobujú kvasinkovú infekciu
 • zabraňuje množeniu candidy albicans – huby, ktorá je zodpovedná za vznik infekcie
 • zmierňuje zápal, vytvára rovnováhu medzi „zlými“ a „dobrými“ baktériami
 • má antibakteriálne a antimykotické  účinky, čo napomáha pri liečbe kvasinkovej infekcie
 • eliminuje množstvo choroboplodných mikroorganizmov
 • podporuje imunitu a celkový dobrý zdravotný stav

Femigel vs Tea Tree olej vs Jenamazol pre ženy

REVOLÚCIA: Ako sa zbaviť kandidózy? Jenamezol je účinný antimykotický liek

Jenamezol gél alebo Mycelex-G (klotrimazol) je antimykotický liek. Zabraňuje kvasinkám rozmnožovať sa. Používa sa na liečbu rôznych druhov kvasinkovej infekcie. Balenie obsahuje tubu s gélom a 3 aplikátory.

Je určený najmä ak trpíte:

 • vaginálnou mykózou
 • zápalom pošvy vyvolaným kvasinkami
 • výtokom z pošvy spôsobenom infekciou
 • zápalom vonkajších rodidiel spôsobeným hubou candida

Liek je najlepšie aplikovať v ľahu vložením aplikátora priamo do pošvy.

Jenamazol by ste mali používať podľa odporučenia lekára, alebo si pozorne prečítajte príbalový leták. Ak vám nie je niečo jasné, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

    Pred použitím a tiež po použití si umyte ruky.

    Použite aplikátor.

    Používajte bez prerušenia, dokonca aj počas menštruácie.

    Môžete použiť vložku, nie však tampón, aby ste si nezašpinili oblečenie.

Ak infekcia pretrváva aj po doužívaní liečby, alebo sa zhorší, vyhľadajte lekára. Môže sa totiž jednať o iný druh infekcie.

Dávajte pozor, aby sa vám liek nedostal do očí, nosa alebo úst. Uchovávajte pri izbovej teplote, v suchom a chladnom prostredí.

Liek obsahuje klotrimazol, ktorý má antimykotické účinky a zabraňuje množeniu kvasiniek. Používa sa na liečbu kandidózy. Súčasne by sa však mal liečiť aj partner.

AKTUÁLNE: Dnes si tabletky kúpilo už 6 žien!
VÝPREDAJ: Získajte super zľavu 10% na celú objednávku produktu Vigorelle. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a získate až 10% zľavu! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk!

Tip na dnes: Skúste Clitorin tabletky, ktoré zlepšia váš sexuálny život a Vigorelle krém na dosiahnutie okamžitého vzrušeniaClitorin

Clitorin – tabletky pre ženy, prírodné afrodiziakum. Ide o sexuálny stimulant, ktorý vám zaručí zvýšenie libida a sexuálne vzrušenie. Clitorin zvyšuje libido, zintenzívňuje sexuálne potešenie a orgazmus, posilňuje sebavedomie. Užívaním sa vám vráti energia, vitalita.

Vigorelle – krém určený pre ženy na zvýšenie libida. Účinky sú okamžité a vy si konečne vychutnáte sexuálnu intimitu s vašim partnerom. Krém zvyšuje potešenie zo sexu a dosiahnutie vlhkosti. Ľahko sa aplikuje.

 

RECENZIE DOKTOROV – Najlepší produkt na vyriešenie intímnych problémov

Tabletky Clitorin Vám odporúčame ako najlepší doplnok na dlhodobé zvýšenie vzrušenia. Tie dámy, ktoré prípravok užívajú, si ho nevedia vynachváliť a hovoria o ňom ako o zázraku. Spoznali nevídané rozmery sexuálneho neba v podobe častých orgazmov a zažili aj zlepšenie sexuálneho života. Ich skúsenosti sú niečo, čo by sme Vám radi tlmočili a všetkými desiatimi prstami výrobok odporúčame.

Podobné príspevky

Leave a Reply