Čo nám zaručuje zdravú prostatu? Vrbovka malokvetá vs. Prostenal Forte

Zdravá prostata

Vrbovka malokvetá

Je to trváca rastlina, ktorá patrí medzi byliny. Jej výška je od 50 centimetrov až do 1 a pol metra. Jej stonky sú priame avšak vysoké a na konci veľmi rozkonárené.  V hornej časti je stonka krátkochlpatá. Na jej stonke sa nachádzajú listy, avšak čo je zaujímavé v dolnej časti sa listy vyskytujú oproti sebe ale vo vyšších častiach sa vyskytujú striedavo. Má krásne bledofialové kvety, ktoré vyrastajú z listov v riedkych strapcoch.

Vrbovka malokvetáKde ma nájdeš ľahko a rýchlo?

Tento krásny kvietok môžeme nájsť hlavne v okolí potokov, čiže  na vlhkých miestach. Môžeme túto rastlinu nájsť aj na lúkach alebo nížinách avšak musia byť vlhké, pretože miluje vodu a vlhkosť,  takže sa najviac vyskytuje od nížin až po podhorské pásmo, nájdeme ich hlavne tam, kde môžeme nájsť vápencové podložie, pretože sa jej semienka zachytia hlavne na spáleniskách.

Zber:

Jej zber je dôležité vystihnúť v správnom momente. Najvýhodnejší je zber v mesiacoch júl a august. Pri zbere zrezávame len jej vrchnú časť alebo len kvitnúcu vňať, najlepšie je začať zber na začiatku kvitnutia ešte pred dozrievaním semien. Najdôležitejšie je, že sušiť ju musíme pri teplote 35°C v umelých podmienkach nakoľko prírodné podmienky nám nedovoľujú mať presne stanovenú teplotu každý deň.

(Ne)Liečim?

Jej liečivé vlastnosti sú veľmi známe každému. Dôvodom jej zberu je hlavne použitie na liečenie prostaty a liečenie iných chorôb močového ústrojenstva a ťažkostiach tráviacej sústavy. Vrbovka malokvetá patrí medzi močopudné rastliny a tým pomáha náš organizmus zbavovať sa škodlivých látok.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Kúpiť Vimax Pills

Preventívne:

Táto rastlinka sa odporúča piť aj preventívne, ak je rastlina dobre vysušená, urobíme si z nej fajný čaj, ktorý má blahodarne účinky pre náš život a náš zdravotný stav. Dobré účinky má aj po operácii pretože sa rýchlejšie zregeneruje močové ústrojenstvo. Táto rastlina je vhodná aj pre ženy a liečbu ženského močového ústrojenstva.

Vrbovka čajPripravíš si ma ľahko a jednoducho:

Ak už máme túto Vrbovku doma je to veľmi jednoduché. Sušenú Vrbovku dáme do džbánu a zalejeme ho vodou. Pozor aby nebol čaj veľmi silný má byť taký akurát. Najlepšie je ho piť teplý ak však to nejde tak poslúži aj letný a nebodaj aj studený.

ĆO? Kde a ako?

Čiže sme zistili, že je to liečivá bylina, ktorá obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok a tým napomáha a ovplyvňuje činnosť prostaty. Čo je hlavné rieši všetky problémy prostaty ako napríklad bolesť, úniky moču, nutkanie k močeniu.

Avšak Vrbovka napomáha aj ako prevencia, pretože blahodarne pôsobí pre očistu nášho tela.

Vrbovka malokvetá urýchľuje hojenie rán, blahodarne pôsobí pri nezhubnom nádore prostaty, má veľmi priaznivé účinky na obličky a ľadviny.

Vráťme sa k zberu:

Pri Vrbovke je dôležitý šetrný zber aby táto rastlina nevyhynula. Mohli by sme ju zbierať celú, ale pre rastlinu a jej rýchlu obnovu je dôležité zbierať ju cca od polovice aby mohla rýchlo a jednoducho vytvoriť bočné výhonky. Dokáže to preto jednoducho a rýchlo, pretože jej koreňová bioflóra ostala nenarušená. Odvďačí sa nám za to aj budúci rok, pretože znovu nám dá to čo potrebujeme a budeme môcť v čase zberu pohladiť našu dušu. Z rastliny zbierame listy, kvety ale aj stonku. Všetky tieto časti blahodarne pôsobia na liečbu a aj prevenciu prostaty.

 

ProstenalProstenal Forte

Slávny elixír dobrého a šťastného života. Pretože len vtedy ak sme raz boli chorý si dokážeme naozaj ctiť zdravie, aj keď už len to pomyselné. Prostenal Forte blahodarne pôsobí na zdravú prostatu, priaznivo podporuje správny prietok moču a správny prúd moču. Bez akýchkoľvek problémov udržuje správnu bioflóru a správnu funkciu močového ústrojenstva, prispieva aj k udržovaniu správnej a pre iných ľudí normálnej hladiny testosterónu v krvi. A čo ak chcete byť viac plodný? Ak máte prostatu určite Vám k tomu pomôže aj tento liek.

Tento produkt obsahuje tri základné zložky:

Pŕhľava dvojdomáPŕhľavu dvojdomú: je to bylina, ktorá sa nachádza všade okolo nás, má jednoduchú byľ, jej listy sú podlhovasté so zúbkavým okrajom. Na jej byli, sa nachádzajú kvietky, ktoré vyrastajú priamo tam, kde aj listy. Jej výskyt je jednoduchý nachádzajú sa pri plodoch, v sadenisku alebo aj len tak v prírode, nájdeme ju priam všade. Z tejto rastliny zbierame listy, a vňať, avšak spravidla pri zbere používame rukavice a zrežeme len čerstvé výhonky. Sušíme v umelom prostredí pri teplote až 60 °C aby našej rastlinke neušla farba. Pŕhľava ako taká pomáha pri chorobách močových a dýchacích ciest, pri zlom trávení, môžu ju používať aj ženy a aj muži.

Zinok: sa nachádza v každej časti tela, pretože ho potrebuje každá bunka v tele, je koncentrovaný v svaloch, koži, obličkách, v očiach a aj v podžalúdkovej žľaze. U mužov sa nachádza aj v prostate.

Saw Palmett: je to rastlina, ktorá pôsobí na prirodzenú funkciu močového ústrojenstva. Táto rastlina sa ponúka a odporúča ako zdroj mastných kyselín, pretože len ak máme dostatok mastných kyselín môžeme hovoriť o zdravej prostate, pretože podporuje prietok močenia.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma. Zľava platí pre všetky doplnky na afrodi.sk.

Zdravá prostata

Prostata je vtedy zdravou prostatou ak sa správne chytí za pačesy a lieči sa neostáva napospas osudu. Z tohto nám vyplýva, že nesmieme zabúdať na jej liečbu a nemusíme sa báť zájsť za urológom, je to špecialista, ktorý naozaj pomôže. Takže nezabúdajte na lekára a následne na liečenie samého seba. Však láska k sebe a svojmu zdraviu je pre život dôležitá. Hlavne nezabudnite, že aj keď nám medicína ponúka množstvo možností, tak aj prírodná liečba je veľmi prospešná pre život, tak nezabudnite si urobiť čaj s Vrbovky, je chutný a určite Vám pomôže.

Vimax PillsRecenzie lekárov: Najlepšie produkty na zdravú prostatu

Vimax Pills – začneme tým najlepším, čo sa dá v lekárni (alebo aj na internete) zakúpiť. Je to výživový doplnok Vimax Pills – prírodný výživový doplnok plný vitamínov a minerálov. Prostatu dostane do top formy špeciálne pripravené bylinné zloženie, zároveň sa podieľa aj na zlepšení erekcie a odstránení častého mužského problému menom predčasná ejakulácia. Pravidelné užívanie prípravku Vám zabezpečí dlhodobé zlepšenie zdravia organizmu. Produkt je cenovo dostupný a v pomere cena a kvalita je momentálne najlepšou prírodnou voľbou.

Ultra PotenciaUltra Potencia – preskočíme do luxusnej triedy, kde sú cenovky vyššie a účinky bleskovejšie. Tento výživový doplnok Vám bleskovo prinesie zlepšenie mužskej pohlavnej sústavy – podporuje erekciu, odstraňuje predčasnú ejakuláciu, minimalizuje problémy s prostatou. Silný liečivý účinok pôsobí rýchlo a preto si už po pár dňoch všimnete, že Vaša prostata menej diktuje chod vecí vo Vašom živote. Obsahuje kvalitné bylinné ingrediencie, ktoré sú vekmi overené ako prírodné afrodiziaká a preto je efekt Ultra Potencie taký rýchly a unikátny.

Rate this post

Podobné príspevky

Leave a Reply