Chcete obrovský penis? Ponúkame vám zopár rád, ako to dosiahnuť

Obrovský penis

V prvom rade by sme si zrejme mali definovať čo je to malý penis, a najmä čo hovoria štatistiky na rozdiel od osobného názoru jednotlivých mužov. Veľkosť penisu v stave pokoja je irelevantná, pretože malý penis v stave pokoja môže narásť do obrovských rozmerov, keď sa postaví. Na druhej strane, sú tu muži, ktorí majú skutočne pôsobivý penis v stave pokoja, ale keď sa im postaví, nie je to žiadna sláva. Takže, veľkosť penisu v stave pokoja a v stoporenia nemusí korešpondovať.

Aj spoľahlivé štúdie majú trochu rozdielny názor na priemernú veľkosť. Podľa Američanov je priemerná veľkosť 13,97 cm, ako bolo preukázané v najväčšej a najznámejšej štúdii žurnálu Journal of Sexual Medicine, ktorej sa zúčastnilo až 1661 sexuálne aktívnych mužov.

Väčšina mužov dosahuje veľkosť penisu pri stoporení 12,7 cm až 15,24 cm, takže veľkosť pod 12,7 cm sa považuje za malú.

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

A ako to vnímajú ženy? Ženy tvrdia, že im na veľkosti nezáleží, ale nie je to tak celkom pravda. Ale nebojte sa, pretože veľký penis nie je žiadna výhra, pretože si nemôžete vyskúšať všetky sexuálne polohy. Je to preto, lebo veľký penis spôsobuje žene bolesť. Priemerná veľkosť vagíny je totiž iba 11,43 cm. Priemerný alebo mierne podpriemerný penis vám teda umožní vychutnať si rôzne polohy pri milovaní.

Je veľkosť penisu daná geneticky?

Rozhodne áno. Veľkosť penisu je vám daná geneticky. Je dokázané, že ak váš otec mal veľký penis, budete ho mať aj vy a naopak, ak váš otec mal penis malý, pravdepodobne ste ho zdedili aj vy. Samozrejme existujú aj nejaké výnimky, ale všeobecne platí, že gény ovplyvňujú veľkosť vášho penisu.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Vimax Pills skúsenosti

Je chirugický zákrok riešením?

Chirurgický zákrok môže vyriešiť váš veľkostný problém, treba si ale uvedomiť aj riziká s ním spojené ako sú jazvy, zdeformovanie penisu alebo problémy s erekciou. Operácia je síce efektívnym riešením, ale uvažujte nad ňou až ako poslednou možnosťou. Aj keď, pre mužov s mikro penisom je zákrok jediným možným riešením. Okrem toho, operácia je dosť drahá, cena sa pohybuje od 4 000 do 17 000 dolárov. Avšak, ak máte naozaj vážne problémy napríklad s kompletnou impotenciou, operácia je namieste, aj za ttakú vysokú cenu.

Chcete obrovský penis?

Extender alebo pumpa na zväčšenie penisu

V dnešnej dobe sú veľmi populárne nástroje na natiahnutie penisu alebo penisové pumpy. Takéto riešenie by sme však veľmi neodporúčali, lebo si môžete spôsobiť ešte väčšie problémy ako máte. Môže totiž dôjsť k poškodeniu ciev vášho penisu. V najhoršom prípade sa u vás môže prejaviť erektilná dysfunkcia.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Doporučujeme prírodný produkt Ultra Potencia pre väčší penis. Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku tohto produktu. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Vyskúšajte cvičenie určené pre zväčšenie penisu

Takéto cvičenie sa nazýva jelqing. Je to metóda na dosiahnutie väčšieho penisu. Požívali ju už v starovekom Egypte. Toto cvičenie pomohlo už mnohým mužom.

Neočakávajte zázraky. Výnimkou však nie je päťcentimetrové zväčšenie vášho penisu po niekoľkých týždňoch cvičenia. Mnoho mužov dosiahlo zväčšenie penisu o minimálne päť centimetrov. Samozrejme ako pri každom cvičení, ani pri tomto sa výsledky nedostavia hneď, ale ak budete cvičiť pravidelne, uvidíte, že pomaly ale isto sa váš penis zväčšuje.

Výhody cvičenia:

je to bezpečné a nemáte si ako ublížiť
nič vás to nestojí, ak by ste aj navštevovali program s takýmto cvičením, nevyjde vás to viac ako 50 dolárov

Dôležité: Obzvlášť mladí muži sa cítia neistí veľkosťou svojej pýchy. Cvičenie je ale určené len pre dospelých mužov, pretože rast ich penisu sa už zastavil. Vývin sa ukončuje zhruba v dvadsiatom roku veku.

Ako dlho trvá, kým dosiahnete zväčšenie vášho penisu?

Odporúča sa cvičiť tri až šesť mesiacov, aby ste videli výsledky. Je to však veľmi individuálne, niektorí muži vidia výsledok už po pár týždňoch, iným to trvá dlhšie. V žiadnom prípade sa však nevzdávajte, každý sme iný, výsledok je však zaručený. Dnes je technika cvičenia tak prepracovaná a tiež vyskúšaná tisícami mužov…bude to fungovať aj u vás, chce to len čas.

Spôsoby, ako dosiahnete, že váš penis bude pôsobiť väčší

Skvelé správy! Váš penis môže vyzerať väčší bez toho, aby sa skutočne zväčšil. Najjednoduchší spôsob je oholenie intímnych partií. Tento spôsob vám zaručí, že vaša pýcha bude pôsobiť impresívnejšie. Takisto pomôže, keď schudnete z brucha.

Syndróm malého penisu

V protiklade s bežnou mienkou je syndróm z malého penisu duševnou poruchou. V skutočnosti ide o nesprávne vnímanie vlastného tela, muži si nielen myslia, že ich penis je príliš malý, oni sú touto myšlienkou priam posadnutí, hoci vôbec tomu tak nemusí byť. Príznaky zahŕňajú depresiu, úzkosť a izoláciu. Porucha môže byť vyvolaná zlou osobnou skúsenosťou, napríklad odmietnutím ženou alebo sexuálnymi problémami. Ak trpíte podobnými príznakmi, neváhajte vyhľadať odborníka.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Ultra Potencia diskusie

Spojitosť medzi veľkosťou penisu a predčasnou ejakuláciou

Malý penis nie je citlivejší ako veľký, ale prekvapivo tu existuje isté spojenie. Muži s malým penisom tvrdia, že ejakulujú predčasne. Z čisto medicínskeho hľadiska môže ísť o náhodu, ale z hľadiska psychologiského nie. Nie je dôležité nakoľko je veľkosť penisu dôležitá pre ženy, muži s malým penisom sa cítia nepríjemne a chýba im sebavedomie. To ďalej vyvoláva stres a napätie, čo spôsobuje príliš rýchlu ejakuláciu. Takéto osobné zlyhanie vyvoláva ďalší stres a kruh sa uzatvára.

Malý penis a sebadôvera

Veľký problém malého penisu nie je penis samotný, ale jeho majiteľ. Každý penis je iný a unikátny. Môžete mať nádherný a plnohodnotný sexuálny život aj keď nezapadáte do priemeru. Vždy majte na pamäti, že žena dosahuje orgazmus stimuláciou klitorisu, nie vagíny. Okrem toho ide viac o to, aký ste, nie o to, čo máte medzi nohami. A toto je najlepšia radu, akú vám múžeme dať: uvoľnite sa, väčší penis vás neurobí automaticky šťastnejším a príťažlivejším mužom. Nenechajte veľkosť vašej pýchy ovládnuť vašu sebahodnotu.

Ako dosiahnuť väčší penis

Ultra Potencia – doplnok výživy vo forme tabletiek na zväčšenie penisu. Pomáha dosiahnuť rýchlejšiu a tvrdšiu erekciu a spomaľuje nástup ejakulácie. Účinok je skutočne rýchly. Cena je vyššia.

Vimax Pills – prírodný doplnok vo forme tabliet určený pre mužov na dosiahnutie zväčšenia penisu. Efekt je dlhodobý. Cena je nižšia.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Kde kúpiť Vimax Pills

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie produkty na zväčšenie penisu

Ak si prajete mať väčší penis, odporúčame Vám užívať prírodné produkty na zväčšenie penisu, t.j výživové doplnky.

Vimax Pills – najlepšie tabletky s úžasnými dlhodobými účinkami – zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu a zväčšenie penisu. Ďalej je prípravok účinný, ak máte problém s predčasnou ejakulácie – odďaľuje ju a môžete si tak užiť dlhší pohlavný styk.

Ultra Potencia – popredná kvalita medzi výživovými doplnkami. Luxusný prírodný doplnok V8m rýchlo zvýši libido a testosterón, zlepší erekciu a zväčší penis.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcie
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku

Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power
Ako vybrať produkty: Doporučujeme Nové zloženie, viac balení pre dlhodobé užívanie so zľavou, oficiálneho predajcu Vigrx.cz
Ďalšie afrodiziaká: Na oficiálnej stránke vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde kúpiť Viagru pre ženy? Prírodnú Viagru pre ženy Clitorin ako aj ďalšie produkty pre ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednať na vigrx.cz

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. Viac o tabletkách na oficiálnej stránke VimaxPills.cz.

Podobné príspevky

Leave a Reply