Bomba na trhu: Andro-penis – cena, recenzie, skúsenosti a diskusie

Ako sa dá rýchlo zväčšiť penis

Andro-penis je prístroj na zväčšenie penisu. Tento prístroj dostal certifikát od zdravotníckych autorít Európskej Únie.  Cena tohto prístroja sa pohybuje približne od 139€ až do 214€.

AndropenisZLOŽENIE:

 • Plastický krúžok na spodnej časti
 • Okrúhla časť s otvorom
 • Skrutkovací hriadeľ – je potrebné ho naolejovať, aby lepšie kĺzal
 • Regulačná skrutka s vnútorným závitom
 • Kovová trubička – je potrebné ju naolejovať aby lepšie kĺzala
 • Skrutka
 • Pružina
 • Skrutka na utiahnutie pružiny
 • Veľká os 4 cm
 • Stredná os 2 cm
 • Malá os 0,5 cm
 • Minimálna os 0,3 cm
 • Vrchný plastický držiak
 • Silikónová páska
 • Ochranný vankúšik – ktorý sa volá Andro-top

Andro-penis je vyrobený z plastického krúžku a dvoch trubičiek s vnútornou pružinkou. Na hornej časti nájdeme plastický držiak, ku ktorému sa pripája silikónová páska. Plastické časti sú vyrobené z materiálu POM a horná páska je zo silikónu určeného výhradne len a len na lekárske použitie. Kovové trubičky sú vyrobené z mosadze. Povrch týchto trubičiek je z niklu. Pružinky sú vyrobené z jemnučkej ocele a osi Andro-penisu sú zhotovené z chirurgického hliníka. Na predĺženie penisu je toto jeden z najúčinnejších spôsobov a navyše Vám nehrozia žiadne operácie, žiadne chirurgické zákroky,  okrem zväčšenia Vám Andro-penis ponúka aj opravy zakrivenia všetkých penisov bez chirurgického zákroku. Táto liečba je určite bezpečnejšia ako chirurgické zákroky, ktoré sa veľmi ťažko liečia.

Akcia
Tento týždeň výrobca ponúka exkluzívnu akciu Vimax Pills na vimaxpills.sk. Vyskúšajte prírodné tabletky pre väčší penis, lepšiu erekciu a predčasnú ejakuláciu, stačí napísať VI10 za meno pri objednávke a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Čím viac objednáte, tým väčšiu zľavu získate. Objednávajte rýchlo, balenia sa vypredávajú ako zadarmo! Vimax Pills SK

Poznáme dva modely Andro-penisu a to Andro-Penis pre penisy s minimálnou dĺžkou približne 7 cm pri erekcii alebo Andro-penis Gold, ktorý je určený pre penisy s minimálnou tak isto 7 cm pri erekcii, ale pri tomto druhu Andro-penisu máte ako bonus to, že jeho povrch je v zlate.

Dĺžka – šírka = Miery Vášho krásavca

Dôležité je, aby ste si odmerali nie len dĺžku ale aj šírku Vášho penisu pri erekcii, je veľmi dôležité použiť správny typ metra a na toto meranie je najviac vyhovujúci krajčírsky meter, pretože sa dá ľahko ohýbať. Ak už máme penis odmeraný, zapíšeme si tieto údaje do tabuľky.

Prečo je minimálna dĺžka penisu pri erekcii 7 cm, aby sme mohli tento prístroj používať?

Dôvodom je hlavne to že celková základná dĺžka Andro-penisu je 8 centimetrov. Veľkosť tohto prístroja sa meria od úplného okraja krúžku k okraju hornej kovovej osi. Veľmi dôležité je správne pomeranie penisu, pretože ak si ho zle pomeriate nastavíte si aj zle tento prístroj. Aby sme mali správne Andro-penis nastavený tak si zoberieme dĺžku nášho penisu pri erekcii, od tejto dĺžky odrátame 4 centimetre. Ak máme odrátané tak už si viete správne nastaviť svoj Andro-penis.

Napr. Váš penis má dĺžku20,8 cm

Odrátame: 4 cm

20,8 – 4 = 16,8

Čiže Vaše osobné nastavenie Andro-penisu bude 16,8 cm

Chcete vyskúšať konečne skutočne silné prírodné afrodiziaká? Rozmýšlate nad tým ako dosiahnuť zlepšenie erekcie, dlhodobé zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie? Chcete si kúpiť prírodné doplnky ako náhradu škodlivých liekov s nepríjemnými vedľajšími účinkami pre zdravie? Prírodné tabletky sú tu presne pre vás! Vimax Pills, VigRX Plus, Dragon Power a ďalšie overené doplnky vám pomôžu pre zlepšenie sexuálneho vzrušenia pre vás a partnerku. Navyše môžete získať super zľavu 10% a to na celú objednávku. Najlepšie produkty nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu.
Pri objednávke napíšte zľavový kód AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Nestačí? Pri objednaní aspoň 3 produktov získate expresnú dopravu zdarma!

No ak Andro-penis používate hlavne kvôli liečbe zakrivenia penisu, tak odrátanie 4 centimetrov je málo. V tomto prípade musíme odčítať až 5 centimetrov . Príklad bude vyzerať takto:

Váš penis je zakrivený a má dĺžku 20,8 cm.

Odrátame od tejto dĺžky 5 cm.

20,8 – 5= 15,8

Vaše osobné nastavenie Andro-penis pri zakrivení bude 15,8 cm.

Zväčšenie penisu návod

Ak máme správne vyrátanú dĺžku osobného nastavenia, tak si nastavíme aparát tak aby zodpovedal veľkosti tohto výpočtu. Pridávame postupne osky do vtedy kým nedosiahneme potrebnú dĺžku, osi ktoré pridávame majú veľkosť 4 centimetre – veľká os, 2 centimetre – stredná os, 0,5 centimetra – malá os a 0,3 centimetra  – minimálna os.

Čiže pri dĺžke 16,8 centimetra dáme:

Veľká os – 4 cm – 4 ks

Malá os – 0,5 cm – 1 ks

Minimálna os – 0,3 cm – 1 ks

Pri dĺžke 15,8 cm:

Veľká os  – 4 cm – 3 ks

Stredná os – 2 cm – 1 ks

Malá os – 0,5 cm – 3 ks

Minimálna os – 0,3 cm – 1 ks

Ak je vyrátaná osobná veľkosť nastavenia Andro-penisu nižšia ako základná veľkosť aparátu, začneme liečbu penisu len s aparátom. V tomto prípade nepridávame žiadne častice. Andro-penis používame približne 15 dní. Tieto dni sú veľmi dôležité, pretože tu sa liečba začína. Dôležité je túto liečbu dobre uchytiť za pačesy. Avšak liečbu môžeme aplikovať aj dlhšie. Napríklad až 3 mesiace.

Zväčšovanie penisu je veľmi dôležité správne kočírovať a najhlavnejšie je aby sme si vedeli správne nastavovať Andro-penis, pretože pri zlom nastavení nám môže len uškodiť. Od tretieho mesiaca a používa zväčšovací aparát veľmi pomaly, pretože zväčšenie penisu nepostupuje veľmi rýchlo. Preto musíme dbať na správne pridávanie častíc. To znamená, že by sme mali pridávať jednu malú os každých 10 až 15 dní, nie menej, pretože by to mohlo ovplyvniť správny rast penisu. Ak však máte čas a neponáhľate sa s rastom svojho miláčika, tak postupujte ešte pomalšie. Prvý deň pridajte  len minimálnu os, ktorej veľkosť je 0,3 cm a o niekoľko dní ju nahraďte časťou s malou osou s veľkosťou 0,5 cm.

POZOR: Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Pre väčší penis a lepšiu erekciu doporučujeme doplnok výživy VigRX Plus. Získajte dnes zľavu 10% na celú objednávku tohto produktu. Napíšte jednoduchý zľavový kód VZ10 za meno pri objednávke a získate zľavu na celú objednávku a pri objednaní 3 produktov aj expresnú dopravu zdarma.

Ako si Andro-penis navlečiem na svoj penis?

Dôležitá je správna postupnosť navlečenia Andro-penisu, preto sa musí toto navlečenie mať určitú následnosť. Najprv si vložíme silikónovú pásku do ochranného vankúšika. Tento ochranný vankúšik sa volá Andro-top. Použitie Andro-topa je veľmi dôležité, bez Andro-topa sa Andro-penis nesmie používať, pretože je povinné využívanie Andro-topa. Ak ste citlivý v oblasti penisu, tak je vhodné obaliť penis vatou alebo gázou. Ak sa snažíme penis dať do Andro-penisu musí byť ochabnutý. Preto je dôležité zhrnúť celú kožu predkožky smerom k telu. (Je to tá časť, ktorá chráni žaluď.)

Ak máme správne predkožku natiahnutú smerom k telu, tak penis potom natiahnete smerom do von, tak aby bol natiahnutý ale ochabnutý, následne vložíte konce silikónovej pásky smerom do otvorov horného plastového držiaka. Ak toto všetko už máme splnené, mala by sa nám týmto spôsobom vytvoriť z pásky slučka. Penis následne vložíme do spodného krúžku a žaluď položíme na otvor v hornom držiaku. Ľavú rukú máme položenú na hornom držiaku a zatlačíme prístroj smerom k telu, aby sa aparát Andro-penisu skrátil. Ľavou rukou naďalej tlačíme smerom k telu a prstami voľnej pravej ruky pretiahneme žaluď silikónovou slučkou tak, aby jeho okraj bol položený nad silikónovú pásku.

Tipy od doktora
Rozmýšlali ste nad tým ako je možné dosiahnuť oveľa väčší penis, lepšiu erekciu a ako odstrániť predčasnú ejakuláciu pri pohlavnom styku bez liekov? Ak váš doktor vám nepomohol vyliečiť krátkodobé poruchy erekcie a ejakulácie skúste novinku, prírodné doplnky výživy ako sú Vimax Pills – nové zloženie z Kanady, Dragon Power – afrodiziakum z Čínskej medicíny a Ultra Potencia – najnovšie tabletky – hit z Ameriky. Ultra Potencia recenzie 

Dôležitá je správna fixácia žaluďa, práve preto si žaluď pridržte ľavým palcom na uzdičke. Následne musíme pomaly uťahovať obe konce silikónovej pásky tak aby sa slučka so žaluďom vo vnútri zmenšovala. Nezabudnite to robiť pomaly, nakoľko musíme dbať so správny priebeh používania Andro-penisu. Následne natiahnite kožu smerom k telu na hornej i dolnej časti penisu tak, aby sa penis cítil dobre a aby nedošlo k poškodeniu, prípadne k priškrteniu uzdičky. Ak máme Andro-penis správne utiahnutý, nesmie byť koža na penise zvrásnená. Avšak dôležité je umiestniť žaluď správne, čiže musí byť umiestnený tak v silikónovej slučke, aby nevypadol, ale nie natoľko, aby to bolelo a bolo nepríjemné. Preto to musíme vyskúšať, či je správne založený.

Pre správne odskúšanie správnosti utiahnutia silikónovej slučky pustite ľavú ruku a opatrne zastrčte silikónové slučky do priehlbní, ktoré sa nachádzajú na zadnej časti horného držiaka. Toto zastrčenie urobíme pomocou stlačenia smerom hore. Nesmieme stláčať smerom dole, pretože by mohlo dôjsť k priškrteniu kože prípadne iných častí penisu. Aby sme predišli priškrteniu musíme skontrolovať aj či nie je náhodou v slučke zachytená uzdička, prípadne musíme dávať pozor aj na to aby nebol zachytený žiaden záhyb kože. Ak by náhodou sa stalo, že máme zachytený záhyb kože tak musíme kožu potiahnuť smerom nadol a potom následne nahor. Týmto predídeme priškripnutiu penisu.

Andropenis použitie

Čo je dôležité vedieť pred používaním Andro-penisu?

Najdôležitejšou časťou pri používaní Andro-penisu je VYTRVALOSŤ, pretože len ak je človek dostatočne vytrvalý dokáže používať Andro-penis počas celého obdobia používania. Musíme poznamenať, že okrem vytrvalosti je dôležitou súčasťou aj TRPEZLIVOSŤ, nakoľko len ak je človek trpezlivý dokáže dôjsť do cieľa s priaznivým účinkom. Okrem vytrvalosti a trpezlivosti, musí človek OVPLÝVAŤ sebavedomím, ktoré mu napomáha posúvať sa vpred. Bez týchto troch aspektov to nejde. Preto je dôležité aby ste tieto vlastnosti mali, aj keď len v malom množstve. Sú kľúčom k dosiahnutiu správneho úspechu, resp. k dosiahnutiu cieľa.

V prvý deň je dôležité zvyknúť si, práve preto, si nasadíme Andro-penis len na určitú dobu. Nasadíme si ho v časových intervaloch približne na 2 hodiny. Aparát odkladáme každé dve hodiny na niekoľko minút. Tento proces opakujeme približne 10-krát za sebou. Aplikujeme Andro-penis takto preto aby si tkanivo odpočinulo. Pre správnu aplikáciu je prvý deň veľmi dôležité postupovať takto, pretože oddych tkaniva je veľmi dôležitý. V neskoršej fáze odpočítavame približne po hodine a pol. V priebehu týchto páuz svoj penis jemne a príjemne masírujeme.

Andro-penis sa odporúča nosiť smerom nahor a nesmieme zabudnúť ho natočiť smerom nabok. Dôležité je obliekať si slipy alebo trenírky. Na vrch je dôležité si dať nejaké voľnejšie nohavice. Ako všetky prístroje aj tento musíme udržiavať v čistote, preto ho každé štyri dni umývame mydlom a vodou.

Rýchle zväčšenie penisu

Čo ak si ho pár týždňov neviem nasadiť? Je to problém?

Ak si tento aparát neviete pár týždňov nasadiť nič sa nedeje, len spôsobíte pomalšie zväčšenie penisu. Práve preto ak si urobíte prestávku tak v tomto momente ak začnete používať Andro-penis tak si zmenšite veľkosť aparátu o 1 cm, po 5 dňoch zväčšíme aparát o 0,5 cm. O ďalších 5 dní o 0,5 cm. Následne postupujeme podľa pôvodného postupu.

Na záver Vám k užívaniu Andro-penisu chcem odporučiť Vimax Pills, pretože sú to tabletky vyrobené na prírodnej báze, ktoré veľmi dobre pomáhajú zdravotnému stavu muža. S týmito tabletkami zažijete posteľové hrátky ako sa patrí. Okrem toho, že veľmi dobre pôsobia na potenciu u mužov, sú aj veľmi dobre cenovo dostupné.

Prajem príjemné zväčšenie penisu.

Recenzie doktorov a skúsenosti zákazníkov doporučujú Vimax Pills na zlepšenie sexuálnej výdrže Vimax Pills diskusia

Recenzie doktorov: Najlepšie výživové doplnky na zväčšenie penisu

V prípade, že chcete nadobudnúť väčší penis len prírodnou cestou, mali by ste vedieť o existencii dvoch výživových doplnkoch, ktoré sú uznávané v lekárskych kruhoch: Ultra Potencia a Vimax Pills.

Ultra Potencia – je považovaný za luxusný doplnok výživy (má vyššiu cenu, no kvalitnejšie bylinné extrakty) na rýchle zvýšenie testosterónu, zlepšenie erekcie a v neposledom rade aj zvýšenie libida.
Vimax Pills – prípravok z kategórie „zlatá stredná cesta“. Sú to najlepšie tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu, zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie. To všetko dostanete za sympatickú nízku cenu.

Vimax Pills

Vimax PillsVimax Pills je spolu s doplnkom VigRX Plus jeden z najlepších prírodných doplnkov výživy na rýchle zlepšenie erekcie. Sú tiež vhodné na predčasnú ejakuláciu, zväčšenie penisu, vyššie libido, dlhší pohlavný styk, lepší orgazmus a oveľa vyššie vzrušenie. Tabletky je možné kombinovať, niektorí zákazníci doporučujú tiež tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Aké sú najlepšie prírodné tabletky na erekciu?
Vimax Pills – lepšia erekcia, väčší penis, pomáha pri predčasnej ejakulácii, prírodný doplnok výživy
Ejacontrol – rýchle zlepšenie erekcie, lepšia kontrola erekcie a predĺženie pohlavného styku
VigRX Plus – rýchle zlepšenie erekcie, pomáha na poruchy erekcie ako podpora erekcieEjacontrol

Doporučené užívanie tabletiek:
Vimax Pills – dlhodobé
Ejacontrol – krátkodobé aj dlhodobé
VigRX Plus – krátkodobé aj dlhodobé

Denné dávkovanie: 
Vimax Pills – 1-2 tabletky
Ejacontrol – 1-2 tabletky
VigRX Plus – 1-2 tabletky

Prírodné zloženie:
Vimax Pills – ÁNO
Ejacontrol – ÁNO
VigRX Plus – ÁNO

Cena a recenzie (oficiálny predajca) doktorov, odborníkov:VigRX Plus
Vimax Pills – vyššia cena, najlepšie hodnotenie, najlepší pomer cena a výkon podľa zákazníkov
Ejacontrol – nízka cena, veľmi dobré hodnotenie
VigRX Plus – vysoká cena, vynikajúce hodnotenie

Kde kúpiť produkty: Vigrx.cz a Afrodi.sk
Ďalšie doporučené produkty: Ultra Potencia, Dragon Power
Ako vybrať produkty: Doporučujeme Nové zloženie, viac balení pre dlhodobé užívanie so zľavou, oficiálneho predajcu Afrodi.sk
Ďalšie afrodiziaká: Na oficiálnej stránke vigrx.cz a na afrodi.sk
Kde kúpiť Viagru pre ženy? Prírodnú Viagru pre ženy Clitorin ako aj ďalšie produkty pre ženy Breastmax a Vigorelle je možné objednať na afrodi.sk

Vimax Pills je doporučený ako nové zloženie, je možné ho kúpiť aj na oficiálnej stránke VimaxPills.cz a VimaxPills.sk. Doporučujeme užívanie aspoň 3-6 mesiacov. 

Podobné príspevky

Leave a Reply